Fila 6

FILA
mieszaniec amstaffa, wiek ok. 3 lat

Wygląd: ruda, podpalana, z białymi znaczeniami
Charakter: energiczna, przyjazna, aktywna.
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Ku wielkiej rozpaczy, zarówno naszej jak i opiekunów, nowego domu szuka nasza podopieczna Fila i jej adoptowany kumpel Johny. Sytuacja zdrowotna dotychczasowej opiekunki jest na tyle poważna, że nie jest w stanie dłużej sprawować opieki nad tą dwójką. Niestety brak jest szans na poprawę jej stanu, więc decyzja o szukaniu domu jest nieodwracalna. Na dziś szukamy domu tymczasowego lub stałego. dla samej Fili, ale i wspólnego domku dla tego duetu, bo ten świetnie ze sobą funkcjonuje.
Fila to młoda, ok. 3-letnia, wysterylizowana suczka w typie amstaffa. Energiczna, żywiołowa, z potrzebą fajnego, aktywnego spędzania czasu z opiekunem. Fila bardzo lubi dzieci, jest w stosunku do nich cierpliwa i wyrozumiała. Jest kontaktowa, uwielbia głaskanie, przytulanie, ale nie wchodzi człowiekowi na głowę. Z natury nieco lękowa, czasem oszczeka nowe przedmioty, ale przy wsparciu przewodnika takie sytuacje są sporadyczne. Jest psem karnym, zna podstawowe komendy, jak: siad, leżeć, do mnie, do siebie, zostań, zostaw. W domu grzecznie zostaje wraz z Johnym. Nie niszczy, nie szczeka, nie załatwia się. Na spacerach wymaga konsekwencji, w kwestii chodzenia na luźnej smyczy, jeśli jej się odpuści zdarza jej się ciągnąć.
Johny to wykastrowany ok. 3-letni samiec, adoptowany z gdańskiego schroniska Promyk. Miły, kontaktowy, choć czasem nieco nieśmiały. Nie narzucający się człowiekowi absolutnie. W domu mieszka z 5-letnią dziewczynką i dogadują się bez problemu. Johny spokojnie może zamieszkać z dziećmi, jest delikatny, cierpliwy i opanowany. Johny również zna podstawowe komendy, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Zdecydowanie łatwiej jest mu także nawiązywać kontakty z innymi psiakami.
Oba psiaki obecnie przebywają w Gdańsku. Domów szukają w całej Polsce. Jeśli szukasz psa do adopcji lub możesz podarować dom tymczasowy, zapraszamy do kontaktu: 661 665 695 (Natalia) lub do napisania maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fila 1 Fila 2 Fila 4
Fila 3 Fila 10 Fila 11

25.02.2019 Spieszymy donieść, że luty okazał się szczęśliwy także dla panienki Fili. Nie da się ukryć, że ta adopcja jest wyjątkowa, bo Fila, choć niepozorna, jest gałgankiem. Tym bardziej cieszymy się ogromnie, że znalazła opiekunów, którzy się nie poddają, którzy nie zrażają się kolejnym niepowodzeniem, a kombinują i dzielnie podejmują wyzwania. I choć za swoimi stojącymi uszami Fila ma sporo przewinień, Magda wraz ze swoją rodziną i przygarniętym wcześniej Pikusiem kochają ją nad życie.
Fila od października ubiegłego roku pod czujnym okiem domu do niedawna tymczasowego, teraz już stałego, nieustannie uczy się panowania nad emocjami zarówno na spacerach, jak i w domu. Zmiany widać gołym okiem, choć przed nimi jeszcze sporo pracy. Fila wygląda pięknie, ma świetną kondycję, lśniącą sierść, uśmiech na pysku i psiego kumpla, z którym dziś tworzą świetny duet - zwierzaki ładnie się komunikują, z pomocą opiekunów nauczyły się siebie czytać wzajemnie, dzięki czemu żyją w pełnej komitywie. A nam pozostaje życzyć Wam wytrwałości i cierpliwości w pracy nad panną. Robicie kawał dobrej roboty i za to Wam ogromnie dziękujemy. Z ogromną przyjemnością witamy Was w szeregach naszej Family AST.

Fila 13 Fila 14 Fila 15

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)