Czacza male2

CZACZA
mix pit bulla, wiek ok. 5 miesięcy

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: wylękniona ale przyjazna i kontaktowa.
Zdrowie: wychudzona.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Trójmiasto
Kontakt w sprawie adopcji: aktualnie nie do adopcji
Wirtualny Opiekun: brak

Czacza to 5-miesięczna sunia, mix pitbulla. Mimo młodego wieku, wiele już przeżyła. Została znaleziona w lesie w okolicach Augustowa, była wyziębiona i wychudzona. Miała jednak szczęście trafić na wspaniałych ludzi, którzy zabrali ją do swojego domu, odkarmili, przebadali u weterynarza i zaczęli szukać dla małej nowej rodziny, a kiedy nawiązaliśmy współpracę i zaoferowaliśmy przejęcie Caczy pod swoją opiekę, przyjechali z nią do Trójmiasta. I tak właśnie Czacza trafiła do domu tymczasowego do Agnieszki i jej dzieciaków. Będzie się wychowywała w całkiem sporym stadku zwierząt, razem z adoptowaną sunią, trójką kotów i papugą. W nowe otoczenie, pomimo lękliwości, weszła pięknie – od razu dogadała się ze zwierzakami, a i z maluchami kontakt ma bardzo ładny. Przed nią jeszcze sporo nauki, ale jesteśmy przekonani, że pod troskliwą opieką Agnieszki, w domu pełnym ciepła i miłości, już wkrótce stanie się najpiękniejszym czarnym diamentem z doskonałymi manierami.
W przypadku Czaczy chcielibyśmy podkreślić to, jak ważną rzeczą jest wrażliwość na los naszych mniejszych, czworonożnych braci. Gdyby nie pani Beata i jej rodzina, sunia nie miałaby większych szans na przetrwanie w lesie kolejnych, mroźnych. Wiemy, jak bardzo zdążyliście się Państwo przywiązać do małej i jak bardzo zależy Wam na jej szczęściu – tym bardziej dziękujemy za zaufanie. Na pewno go nie zawiedziemy!
Kochani, póki co Czacza nie jest przeznaczona do adopcji – dajemy czas domowi tymczasowemu, który wstępnie zadeklarował chęć przygarnięcia małej na stałe. Agnieszka starała się u nas o Salsę i w jej sprawie pomyślnie przeszła kwalifikację jako potencjalna opiekunka malucha – z tego właśnie powodu to do niej trafiła Czacza i to ona ma pierwszeństwo w adopcji.
Przypominamy jednocześnie, że naprawdę warto się do nas zgłaszać z chęcią podarowania DT – w takim wypadku poznajemy się i jeśli wszystko jest ok wspólnie szukamy psiaka, który będzie do Was pasował. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu.

Czacza 1 Czacza 3 Czacza 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)