hera male2

HERA Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek 8 lat

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, z białymi znaczeniami
Charakter: otwarty, kontaktowy, braki w wychowaniu
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Hera to 8-letnia sunia w typie amstaffa. Kilka dni temu trafiła do naszej fundacji wprost ze schroniska w Krakowie (gdzie została oddana przez właściciela). A było to możliwe dzięki wielkiemu sercu Darii, która po raz kolejny postanowiła uchylić serce dla naszego podopiecznego oferując dom tymczasowy.
Hera przyjechała i od razu podbiła nasze serc, bo ma bowiem cudny charakter! Spokojna, stabilna, klasyczny typ amstaffa, bez zbędnej nakrętki czy emocji. Weszła, obejrzała kąty i czuła się jak w domu. Nie ma problemów z czystością, zostawaniem gdy właściciel idzie do pracy. Nie jest kłopotliwa w podróży.  Na spacerach grzeczna, wesoła, lubiąca pobiec za piłką. Na psy na dworze pozytywna albo obojętna , ale zawsze w domu była psią jedynaczką. Do kotów nie jest sprawdzona. Hera jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.  Przed nami diagnostyka nogi, bo zauważyliśmy kulawiznę. Będziemy Wam dawać znać!
Sunia szuka docelowego domu na swoją emeryturę. Takiego na zawsze, do końca! Jeśli szukasz psiaka do adopcji i uważasz, że Hera jest psem dla Ciebie, skontaktuj się z nami: tel 501 797 018.

hera1 hera3 hera7

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)