Shila male2

SHILA
amstaff, urodzona 02.01.2016 r

Wygląd: czarna, duże białe znaczenia.
Charakter: wychowana, przyjazna dla ludzi i zwierząt, lubi dzieci.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Grójec, ok. Warszawy
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Shila to czarna sunia amstaffa urodzona 02.01.2016 r. Trafiła pod nasze skrzydła z uwagi na wyjazd opiekunki.
To bardzo fajny pies! Łagodny, domowy, wychowany, kochający przytulanki! Wyjątkowy do adopcji, więc nie krępujcie się dzwonić. Shila chowała się w mieszkaniu. Jest przyuczona do zostawania w domu, nie niszczy, nie szczeka. Nie obawia się miasta, nie jest lękowa do ludzi. Miała codzienny kontakt z 7-letnim dzieckiem, więc nie ma przeciwwskazań, aby mieszkała z troszkę starszymi dziećmi. Oprócz dzieci sunia mieszkała z kotem i z chomikiem, w obu przypadkach była pełna akceptacja. Z psami miała kontakt na spacerach, ale wg. byłej opiekunki zawsze była łagodna.
Shila mieszka obecnie w hotelu pod Warszawą. Niebawem zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Kontakt: 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Shila 1 Shila 8 Shila 10Shila 7 Shila 12 Shila 13

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)