Hipcia male2

HIPCIA
amstaffka, urodzona w 2013 r.

Wygląd: płowo-brązowa, duże białe znaczenia.
Charakter: bardzo przyjazna do ludzi, w miarę wychowana, domowa. 
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Otwock

Hipcia urodziła się w 2013 r. Dziś ma więc ponad 5 lat. Zabraliśmy ją ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Do placówki sunia trafiła w momencie, kiedy jej właściciela zabrano do szpitala. Prawdopodobnie oboje wiedli wspólne bezdomne życie. Obecnie mieszka u Magdy i jej taty w Otwocku pod Warszawą.
Hipcia dała się poznać jako wesoła, radosna i rezolutna sunia. W pierwszym kontakcie nieco zdystansowana do obcych, ale szybko przełamuje granice. Tych, których zna, chce obdarzyć ogromnymi pokładami miłości - chce się przytulać i rozdawać buziaki. Lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy, zna kilka podstawowych komend aczkolwiek do wykonania ich bardziej motywują ją smakołyki niż słowna zachęta. Sunia bez problemu odnajduje się w domu - zachowuje czystość, póki co całkiem nieźle jej idzie zostawanie pod nieobecność opiekunów. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.  Hipcia uwielbia wygodne, ciepłe legowiska. Ma cudowny charakter z lekką dozą upartości, która jeszcze bardziej dodaje jej uroku. 

Hipcia 1 Hipcia 3 Hipcia 4Hipcia 5 Hipcia 6 Hipcia 7

11.03.2019 Co wiedzą wszyscy? Że dobre prowizorki sprawdzają się na lata. Hipcia trafiła do nas niedawno ze schroniska w Rudzie Śląskiej. "Awaryjnie" miała przystanek w domu tymczasowym u Magdy i jej taty w Otwocku. U nich miała poczekać kilka dni na dalszy transport do Trójmiasta. I co? I to, że Hipcia nigdzie dalej nie pojechała. Zawojowała serca, rozkochała ludzi. Wielką miłość było widać gołym okiem. Hipcia zyskała wspaniałą rodzinę i dobry dom. Oraz obowiązkową dietę i szkolenie. Kochani, witamy Was oficjalnie w Family AST! Dziękujemy za wszystko!  

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)