Mania male2

MANIA Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek ok. 8-10 lat.

Wygląd: czarno-biała, posiwiały pyszczek.
Charakter: wychowana, przyjazna do ludzi.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Płochocin.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Mania to ok. 8-10 letnia sunia w typie amstaffa. Trafiła do nas przekazana przez schronisko w Jędrzejewie. Sunia została znaleziona w styczniu, błąkała się po Lubrzy. Mania z pewnością kiedyś miała dom. Wie co to domowe pielesze, umie otwierać drzwi, zna podstawowe komendy. Aż dziw, że nikt jej nie szuka. Czyżby na starość została celowo porzucona?
Mania została gruntownie przebadana. Dzięki temu wiemy już, że wcale nie jest taką seniorką jak sądziliśmy na pierwszy rzut oka! Kondycja i stan zdrowia wskazują na zdecydowanie młodszego psa. Mania ma ładne wyniki krwi, zdrowe serce. Na dziś leczymy zapalenie oskrzeli, a niedługo poddamy ją operacji wycięcia drobnych guzków na listwie mlecznej.  Mania jest idealną towarzyszką do podróży autem! Nawet bardzo długie trasy nie są jej straszne. Sama wskakuje do samochodu. Mania jest też super kompanką do spacerów. Sunia cudnie nawiązuje kontakt i podąża za przewodnikiem. Bardzo fajny z tej Mani pies. Nie wiemy na chwilę obecną, jak Mania zachowuje się do psów i kotów w bezpośrednim kontakcie. Na spacerach czy w lecznicy nie zwraca uwagi na nie uwagi.
Aktualnie poszukujemy opiekuna Mani, bo trochę wierzymy, że może gdzieś tam jest i jej szuka, ale też równocześnie szukamy dla niej nowego domu. Sunia aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Płochocinie.

Mania2 Mania4Mania5 Mania6

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)