Bajka male2

BAJKA
amstaffka, wiek ok. 1 roku

Wygląd: ciemnostalowa, duże białe znaczenia, drobna (20 kg)
Charakter: energiczna, emocjonalna. 
Zdrowie: kulawizny łap, stany zwyrodnieniowe

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Bojan koło Gdyni.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 508 273 757, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Bajka to niespełna roczna, niedużych gabarytów amstaffeczka. Przyjechała do nas ze schroniska w Krakowie i stacjonuje obecnie w hotelu Na sześciu łapach w Bojanie k. Gdyni, gdzie uczy się dobrych manier. Bajka to wulkan radości i energii, ale też i emocji, które targają tym małym ciałkiem. Przed nami poznawanie suni no i oczywiście ogarnianie jej pod kątem medycznym. A ponieważ malutka kuleje to pierwszą wizytę miała u ortopedy. Gdzie okazała się że w przedniej łapce mamy deformację stawu łokciowego, która wynika ze starego złamania i zmiany zwyrodnieniowe w stawach biodrowych. Na razie mamy włączone leczenie zachowawcze.

Bajka 2 Bajka 3 Bajka 4
Bajka 5 Bajka 6 Bajka 7

29.03.2013 Bajka tydzień temu przeszła zabieg sterylizacji, po którym dochodzi do siebie otoczona troskliwą opieką Adama i Dominiki w hotelu naszesciulapach.pl w Bojanie k. Gdyni, w którym przebywa od ok. miesiąca. Dziewczynka bez protestów dzielnie śmiga w kubraku i kołnierzu, dzięki czemu wszystko pięknie się goi.
Bajka jest psem, który z kindersztubą jest trochę na bakier, krótko mówiąc, kiedy emocje biorą górę, dobre maniery biorą w łeb. Należy jednak zaznaczyć, że względem ludzi Bajka nie ma w sobie krzty agresji, ale zapomina np., że po człowieku skakać nie należy. Nad spokojnym spacerowaniem na smyczy wciąż pracujemy, ale spacer na lince jest już ok. Spacery po polach i lasach są dość spokojne, bo panna dużo pracuje nosem, zczytując wiadomości z całej okolicy. Bywa, że zatraci się w tym na tyle, że o człowieku na końcu smyczy zapomina, pracujemy więc dodatkowo  nad relacjami z przewodnikiem a jednocześnie nad przywołaniem. Węszenie wykorzystujemy z Bajką w codziennej pracy. Nosework czyli zabawy w tropienie i szukanie smaków bowiem doskonale męczy Bajkową głowę. Sunia wciąż także wymaga nauki grzecznego zostawania samej, gdyż tu zdarzają się zarówno wpadki z czystością, ale bywa, że i drzwi nieco ucierpią. Efekty codziennej pracy są zauważalne, bo sporo czasu Bajka jednak przesypia.
Szukamy dla Bajeczki cierpliwego, mądrego opiekuna, takiego, który poświęci jej czas i będzie kontynuował pracę nad panną, a jesteśmy pewni, że stanie się ona doskonałym kompanem. Szukamy domu tymczasowego jak i stałego, bez innych zwierząt, a także z uwagi na jej żywiołowość i dalszą konieczność pracy nad wyciszeniem emocji domu bez dzieci. Chcecie dowiedzieć się więcej, piszcie lub dzwońcie do Joli 508 273 757.

Bajka 8 Bajka 9 Bajka 11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)