Tupot male2

TUPOT
w typie staffordshire bullterrier, wiek ok. 6 lat

Wygląd: ciemnobrązowy, pręgowany, duże białe znaczenia.
Charakter: wesoły, gadatliwy, pozytywny. 
Zdrowie: w trakcie oceny.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Tupot to pies w typie rasy staffordshire bullterrier, w wieku ok. 6 lat. Nie ma ani chipu ani tatuażu. Został znaleziony w okolicy Głubczyc (opolskie). Właściciela niestety nie udało się ustalić. Wszystko wskazuje, że psa nikt nie szuka. Tupot obecnie mieszka u nas w psim hotelu w okolicy Trójmiasta. Póki co daje nam się poznać jako typowy staffik, roześmiany i gadatliwy, traktujący życie z przymrużeniem oka i z humorem. Gaduła z niego straszna, wszystkie swoje emocje wypowiada głośno i wyrażnie. Na chwilę obecną zostawiony sam nie niszczy, nie wokalizuje. Grzecznie wchodzi do pokoju i raczej większość czasu przesypia. Stosunek względem innych czworonogów nie jest nam jeszcze znany. Z biegiem czasu na pewno uzupełnimy opis.
Poszukujemy dla Tupota domu tymczasowego, co pozwoli nam ocenić jego charakter i zachowania. Idealnie jeśli DT będzie z Trójmiasta lub okolic. Na dziś szukamy DT bez psów oraz dzieci. Kontakt w sprawie Tupocika: 661 665 695 (Natalia)

Tupot 1 Tupot 2 Tupot 3Tupot 4 Tupot 7 Tupot 8
Tupot 10 Tupot 11 Tupot 12

10.05.2019 Tupot zamieszkał w Warszawie, u Justyny, która niedawno pożegnała adoptowanego od nas 7 lat temu staffika Dzika.
Tupocik początkowo trafił do hotelu naszesciulapach.pl w Bojanie, który od pierwszego dnia wkładał ogrom serca, ale i pracy w panicza. Później przeprowadził się do domu tymczasowego u niezastąpionej Darii, która decydowała się ona pomóc Tupotowi, mimo że nie należał on do najłatwiejszych psów. Zakasała rękawy, uważnie stosowała się do naszych rad i pięknie przygotowała Tupocika do adopcji. Dominiko, Adamie, Dario ogromnie Wam wszystkim dziękujemy!
Gagatek, choć rozkochiwał w sobie każdego, kto stanął na jego drodze, swoje za uszami miał. Ten mały piesek od początku wykazywał problem z pilnowaniem zasobów, ale mądrze prowadzony, nauczył się pięknie pracować na wymianę. Rozmowy o adopcji Tupota prowadziliśmy kilka tygodni. I nawet potencjalne wady chłopaka nie zniechęciły dzielnej Justyny! Gdy doszło do spotkania, szybko okazało się, że Justyna przepadła i zakochała się w chłopaku momentalnie. To nas wcale nie dziwi, bo tego wariata nie da się nie kochać. Justyna przyjęła Tupota z dobrodziejstwem inwentarza i z instrukcją obsługi. Z pełną świadomością tego, że Tupocik to taki pies, któremu należy dać czas na zaufanie i na zbudowanie relacji. Tupocik będzie miał teraz fajne i aktywne życie, bo Justyna to zapalony biegacz, więc kurdupelek od kilku dni towarzyszy jej dzielnie w tych aktywnościach. Takie adopcje szczególnie dodają nam skrzydeł. Wiemy bowiem, jak ważne jest poznawanie naszych psów przed adopcją i mądre ich przygotowanie do adopcji. To wszystko razem pozwala nam, na właściwie dopasowanie przyszłego opiekuna. Wierzymy w tą dwójką bardzo i cieszymy się, że Justyna zaufała nam znowu, adoptując po raz kolejny naszego podopiecznego. Justyno od lat jesteś częścią naszej Family AST, życzymy Wam obojgu dobrego życia. Dbaj o kurdupla i prowadź mądrze za łapę. Dziękujemy!

Tupot 130Tupot 14

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)