Tupot male2

TUPOT
w typie staffordshire bullterrier, wiek ok. 6 lat

Wygląd: ciemnobrązowy, pręgowany, duże białe znaczenia.
Charakter: wesoły, gadatliwy, pozytywny. 
Zdrowie: w trakcie oceny.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, okolice Trójmiasta
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Tupot to pies w typie rasy staffordshire bullterrier, w wieku ok. 6 lat. Nie ma ani chipu ani tatuażu. Został znaleziony w okolicy Głubczyc (opolskie). Właściciela niestety nie udało się ustalić. Wszystko wskazuje, że psa nikt nie szuka. Tupot obecnie mieszka u nas w psim hotelu w okolicy Trójmiasta. Póki co daje nam się poznać jako typowy staffik, roześmiany i gadatliwy, traktujący życie z przymrużeniem oka i z humorem. Gaduła z niego straszna, wszystkie swoje emocje wypowiada głośno i wyrażnie. Na chwilę obecną zostawiony sam nie niszczy, nie wokalizuje. Grzecznie wchodzi do pokoju i raczej większość czasu przesypia. Stosunek względem innych czworonogów nie jest nam jeszcze znany. Z biegiem czasu na pewno uzupełnimy opis.
Poszukujemy dla Tupota domu tymczasowego, co pozwoli nam ocenić jego charakter i zachowania. Idealnie jeśli DT będzie z Trójmiasta lub okolic. Na dziś szukamy DT bez psów oraz dzieci. Kontakt w sprawie Tupocika: 661 665 695 (Natalia)

Tupot 1 Tupot 2 Tupot 3Tupot 4 Tupot 7 Tupot 8
Tupot 10 Tupot 11 Tupot 12

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)