Magia male2

MAGIA
w typie amstaffa, wiek ok. 5 lat

Wygląd: stalowa, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: leczona skóra, podejrzenie alergii.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, pod Warszawą
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magia to sunia w typie amstaff, w wieku ok 5 lat. Została znalezniona w lutym w Barlinku, a do nas trafiła ze schroniska w Jędrzejewie.
Magia obecnie przebywa w domu tymczasowym u Ani pod Warszawą. Od razu zabraliśmy się za leczenie skóry, jest bowiem  podejrzenie alergii i wtórnego zapalenia bakteryjnego. Natomiast po sterylizacji będziemy szukać dla suni najlepszego domu.

Magia 1 Magia 2 Magia 3

05.03.2019 Magia odwiedziła doktor Milewską w Lecznicy Weterynaryjnej Wetlandia celem diagnostyki dermatologiczno-alergicznej. Magia ma powierzchniowe ropne zapalenie skóry (wynikające z wynikłe z zaniedbań na tle alergicznym) i zdiagnozowaną alergię. Dostała antybiotyk na dwa tygodnie oraz Bravecto, a my czekamy na wynik zeskrobin i antybiogram. Dodatkowo mamy zalecone kąpiele. Sunia jest uczulona na zboża, ryż i drożdże. Na szczęście jest spory wybór karm nie zawierających tych elementów np. Grain Free, Wolfsblut, RAW, Bosch SOFT. Czy ktoś z Was chciałby podarować suni worek jedzonka i pomóc w szybkim powrocie do formy?

Magia 4 Magia 5 Magia 6

19.04.2019  Magia aktualnie mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą u Ani i i Kamila. I mimo, że podejrzewamy, że sunia jest raczej psem wiejskim, przestawienie się na życie w mieście, w bloku poszło jej nad wyraz gładko. Magia mieszka na czwartym piętrze, nauczyła się już wchodzić i schodzić po schodach. Zaakceptowała mieszkanie, wyleguje się na balkonie w promieniach słońca, chętnie śpi w łóżku. Codziennie zostaje sama w domu pod nieobecność opiekunów - początkowo płakała, ale już rozpacz jest coraz krótsza. Powoli ma wprowadzany trening klatkowy, ponieważ zjadła pilota i kalendarz. Na szczęscie kennel się podoba, podobnie jak Kong, który robi super robotę. Poza problemami alergicznymi i skórnymi, które leczymy sunia jest absolutnie zdrowa. Czeka ja jeszcze tylko sterylizacja, szczepienia i będzie w pełni gotowa do adopcji.

Magia 7

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)