Magia male2

MAGIA
w typie amstaffa, wiek ok. 5 lat

Wygląd: stalowa, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: leczona skóra, podejrzenie alergii.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, pod Warszawą
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magia to sunia w typie amstaff, w wieku ok 5 lat. Została znalezniona w lutym w Barlinku, a do nas trafiła ze schroniska w Jędrzejewie.
Magia obecnie przebywa w domu tymczasowym u Ani pod Warszawą. Od razu zabraliśmy się za leczenie skóry, jest bowiem  podejrzenie alergii i wtórnego zapalenia bakteryjnego. Natomiast po sterylizacji będziemy szukać dla suni najlepszego domu.

Magia 1 Magia 2 Magia 3

05.03.2019 Magia odwiedziła doktor Milewską w Lecznicy Weterynaryjnej Wetlandia celem diagnostyki dermatologiczno-alergicznej. Magia ma powierzchniowe ropne zapalenie skóry (wynikające z wynikłe z zaniedbań na tle alergicznym) i zdiagnozowaną alergię. Dostała antybiotyk na dwa tygodnie oraz Bravecto, a my czekamy na wynik zeskrobin i antybiogram. Dodatkowo mamy zalecone kąpiele. Sunia jest uczulona na zboża, ryż i drożdże. Na szczęście jest spory wybór karm nie zawierających tych elementów np. Grain Free, Wolfsblut, RAW, Bosch SOFT. Czy ktoś z Was chciałby podarować suni worek jedzonka i pomóc w szybkim powrocie do formy?

Magia 4 Magia 5 Magia 6

19.04.2019  Magia aktualnie mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą u Ani i i Kamila. I mimo, że podejrzewamy, że sunia jest raczej psem wiejskim, przestawienie się na życie w mieście, w bloku poszło jej nad wyraz gładko. Magia mieszka na czwartym piętrze, nauczyła się już wchodzić i schodzić po schodach. Zaakceptowała mieszkanie, wyleguje się na balkonie w promieniach słońca, chętnie śpi w łóżku. Codziennie zostaje sama w domu pod nieobecność opiekunów - początkowo płakała, ale już rozpacz jest coraz krótsza. Powoli ma wprowadzany trening klatkowy, ponieważ zjadła pilota i kalendarz. Na szczęscie kennel się podoba, podobnie jak Kong, który robi super robotę. Poza problemami alergicznymi i skórnymi, które leczymy sunia jest absolutnie zdrowa. Czeka ja jeszcze tylko sterylizacja, szczepienia i będzie w pełni gotowa do adopcji.

Magia 7

04.07.2019 Przypominamy o Magii, która nadal czeka na swojego człowieka. Sunia to taki o typ przylepy, lubi mizianki i przytulani ze swoimi opiekunami. Bez większych problemów odnalazła się w mieszkaniu w bloku, nauczyła chodzić po schodach, zachowywać czystość, zostawać samej pod nieobecność opiekunów. Nie widzimy przeciwwskazań, aby zamieszkała w bloku czy w domu z ogródkiem. Sunia nie ma problemów z adaptacją do nowych warunków. W domu wyleguje się na kanapie albo śpi w swojej kennel klatce. Od czasu do czasu zaznaczy swoją obecność szczeknięciem, ale odesłana idzie na miejsce.
Magia jest fajnym psem do adopcji dla domu, który zaakceptuje fakt, że musi być psio - kocią jedynaczką. Sunia nie toleruje pobratymców. Sunia jest alergiczką. Dostaje karmę Grain Free, która jest dobrze dobrana. Dodatkowo uczulają ją trawy. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w okolicy Warszawy. Odmień los Magii . Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magia 8 Magia 9 Magia 12
Magia 13 Magia 19 Magia 20

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)