Upsa male2

UPSA
w typie amstaffa, wiek ok. 6 miesięcy

Wygląd: ruda, z białymi znaczeniami.
Charakter: kontaktowa, chętna do nauki, przyjazna do ludzi i psów.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, pod Warszawą
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Upsa jest ok. 6-miesięczna sunia, mieszaniec amstaffa. Została szczęśliwie znaleziona przez okolicznego mieszkańca w Czosnowie koło Warszawy, była przywiązana do drzewa. Następnie została przekazana pod naszą opiekę celem znalezienia nowego domu. Upsa jest bardzo fajnym psiakiem. Kontaktowa, wpatrzona w człowieka, bardzo zorientowana, chętna i podatna na prowadzenie. Widać, że nie była wychowywana, ale jak gąbka chłonie każdy kawałek wiedzy. Robienie sztuczek i wykonywanie komend sprawia jej ogromną frajdę. Relacje i  kontakt z człowiekiem są dla niej bardzo ważne.
Upsa obecnie mieszka w domu tymczasowym z dziećmi w wieku szkolnym, dwoma psami i kotami. Wiemy już, że bez większych problemów może mieszkać z każdym człowiekiem, z każdym psem się chętnie dogada, ale koty są jej słabą stroną.  
Sunia oczywiście szuka domu. Takiego na zawsze, chętnego na szkolenie, naukę, socjalizację, długie spacery. Zaangażowanego, mądrego i odpowiedzialnego. To wspaniała sunia, która ma mnóstwo zalet. Teraz jest jej tylko potrzebny właściwy człowiek na drugim końcu smyczy.  Warunkiem adopcji jest deklaracja udziału w profesjonalnym kursie szkolenia psów i sterylizacja po pierwszej cieczce. Upsa przebywa w domu tymczasowym  koło Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 (Kasia) lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie zrażaj się jeśli od razu nie odbierzemy. Pracujemy, mamy rodziny i nie zawsze możemy od razu oddzwonić.

Upsa 1 Upsa 2 Upsa 3
Upsa 4 Upsa 5 Upsa 6

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)