Toffik male2

TOFFIK Złoty Bull
staffordshire bullterrier, rodowodowy, ur. 24.01.2008 r.

Wygląd: ciemnobrązowy, pręgowany, duże białe znaczenia.
Charakter: wesoły, energiczny, łagodny.
Zdrowie: niewielkie problemy zdrowotne.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Toffik, rodowodowo Bomber SBT Budziwój FCI, to staffik urodzony 24.01.2008 r. Został do nas oddany przez właściciela z powodu wyjazdu.
Pies w paski jest typowym przedstawicielem rasy, pyskuje, szczeka, ma wysokie emocje i „klauniaste” zachowanie. W metryce to starszy pan, ale na żywo jest pełen energii, werwy i lubi aktywne spędzać czas. Wychowywany był w domu, w mieście. Nie jest psem lękowym, nie ma w sobie agresji. Umie mieszkać w mieszkaniu, nie niszczy zostawiany sam. Jest łagodny do psów (również samców, poza owczarkami niemieckimi), ale szybko się nakręca i wchodzi na podwyższone emocje. Niebawem sprawdzimy jego kontakt z kotami, ale według właściciela nie powinno być większych problemów.
Toffik przeszedł u nas podstawowe badania. Już wiemy, że do leczenia mamy pęcherz i wskazanie do kastracji z uwagi na przerośniętą prostatę. Przy okazji narkozy musimy zadbać o zęby. Toffik ma także zaćmę w jednym oku (do potwierdzenia u okulisty).
Dla Toffika szukamy bardzo domu stałego, bo nie ma sensu aby taki chłop u nas długo gościł. Toffik aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Toffik 1 Toffik 2 Toffik 3
Toffik 4 Toffik 5 Toffik 8

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)