Danon male2

DANON
w typie amstaffa, wiek 4 lata

Wygląd: biały, w duże rude plamy, wielkie uszy.
Charakter: wesoły, energiczny, pozytywny, lęk separacyjny.
Zdrowie:zdrowy, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Danon to 4-letni pies w typie amstaffa. Przepiękny, sportowy typ, z uroczymi stojącymi uszami. Pozytywny i wesoły wariat. Zdrowy, wykastrowany, gotowy do adopcji. Po blisko 3-latach od adopcji wrócił pod nasze skrzydła. Wspólnie z jego rodziną zdecydowaliśmy, że szukamy dla niego innego domu. Jest to podyktowane problemami osobistymi opiekunów.
Danon to niezwykle optymistyczny psiak. Pełny energii, miłości, wylewny w uczuciach, z tendencjami do nakręcania się i nadmiernych emocji.  Jest psem łagodnym, mieszkał z dwójką dzieciaków. Spał w łóżku pod kołdrą, wylegiwał się na kanapach, bawił zabawkami, kąpał się w basenie w towarzystwie najmłodszych członków rodziny. Ostatnie lata mieszkał w domu z ogródkiem. Ale nieobce mu mieszkanie w bloku. Obecnie mieszka w domu tymczasowym na warszawskim blokowisku. Nie jest psem lękowym, nie ma problemów z agresją. Na spacerach nie stwarza problemów.  Danon mieszkał w domu z suczką pitbullką. Nie zaobserwowaliśmy u niego oznak agresji do innych czworonogów.  Wadą Danona jest lekki lęk separacyjny. Objawia się to stresowym załatwianiem się pod nieobecność rodziny. Danon nie niszczy żadnych przedmiotów. Będziemy obserwować jeszcze jego zachowanie.
Na dziś szukamy domu, który ma możliwość pracy z Danonem nad zostawaniem samemu. Domu z doświadczeniem z uwagi na problemy z emocjami, bądź rodziny, która ma chęć i możliwość szkolenia od pierwszych dni po przeprowadzce. Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Danon 1 Danon 4 Danon 5
Danon 6 Danon 8 Danon 9

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)