Borys male2

BORYS
amstaff, urodzony 02.2016 r.

Wygląd: stalowy, duże białe znaczenia.
Charakter: wychowany, trochę zagubiony, przyjazny.
Zdrowie: zdrowy, zachipowany.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Borys to piękny, duży pies, urodzony  w lutym 2016 r, w pseudohodowli. Dotąd miał trzy domy. Udało nam się zebrać garść informacji od poprzednich opiekunów, które pomogą nam w poszukiwaniach tego czwartego domu, już na zawsze.  
Borys przez pierwsze 1,5 roku swojego życia mieszkał w bloku w rodzinie z dwójką dzieci (noworodek i 9 lat). Miał bardzo dobre relacje z dziećmi, na wiele im pozwalał. Z osobami dorosłymi zdarzało mu się „sprawdzać” np. o kanapę. Nie miał jednak zaspokojonych potrzeb w ilości ruchu, stąd pewnie problemy relacyjne. Nie zostawał sam w domu. Na spacerach można go było spuszczać ze smyczy, wracał na zawołanie. Został nauczony podstawowych komend. Jest nauczony czystości. Nie boi się wystrzałów, burzy. Dobrze znosi podróże w aucie. Później Borys został oddany do domu z ogródkiem. Zamieszkał z suczką amstaffką. Niestety zmienił ponownie dom, w którym mieszkał pod schodami. Rzadko wchodził do domu. Z uwagi na ataki suk rezydentek na niego został oddany ponownie.
Borys dał nam się poznać jako fajny pies. Trochę pogubiony i rozbrykany, ale otwarty na to aby pokazać mu świat w sposób czytelny. To bardzo dobry psiak. Przez całe swoje życie nie zaznał stabilności, zaspokajania podstawowych potrzeb typu spacery, bieganie, aktywność z człowiekiem. Był psem żyjącym gdzieś obok ludzi.
Borys obecnie przebywa w hotelu dla psów. Zachowuje czystość, ładnie zostaje sam w pokoju. Na razie nie niszczy. Jest szansa, że Borys w domu dogada się z suczką. Nawet może z kotem. Dla Borysa szukamy nowego domu. - na dziś tymczasowego, bo przed nim są jeszcze kastracja i szczepienia. Szukamy osób które mają czas na to, aby poświęcić go na wychowanie Borysa. Szukamy rodziny stabilnej i spokojnej, ale zarazem lubiącej aktywne spędzanie czasu. Przewodników, którzy mają doświadczenie w czytelnych komunikatach przekazywanych psu. Borys ma szansę być wyjątkowo fajnym psem. Ale nie ma tu już miejsca i czasu na niedoróbki, wpadki, popełnianie błędów. Dlatego zależy nam na mądrym domu.

Borys 1 Borys 3 Borys 4
Borys 2 Borys 6 Borys 12

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)