Baster m2

BASTER
amstaff, wiek 2 lata

Wygląd: biało-czarny w łaty.
Charakter: niedelikatny w kontaktach, nie polecany do innych psów i dzieci.
Zdrowie: zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Bojano
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Baster to piękny, 2-letni amstaff. Jest to pies mieszkaniowy, grzecznie zostającym w domu pod nieobecność właściciela, co z dotychczasowych obserwacji możemy potwierdzić. Baster to jeszcze duże dziecko, bywa toporny w kontaktach z człowiekiem. Jest nieuważny i niedelikatny. Jest mu zdecydowanie bardziej po drodze z mężczyznami, ma dużo mniej szacunku do kobiet. Te testuje, sprawdza, podgryza mało delikatnie i niestety ma z tego zabawę. Co ważne jednak - Baster nigdy nikogo nie ugryzł. Baster w większości przypadków ma pozytywny stosunek względem psów, ale też nie pozostanie dłużny, jeśli któryś na niego warknie. Nie polecamy go jednak do domu z drugim czworonogiem, Baster tego nie dźwiga, jest spięty, zaczyna pilnować miski z wodą i ewidentnie nie czuje się komfortowo na tak ograniczonej przestrzeni. Nie polecamy go także do domu z dziećmi.
Na dzień dzisiejszy szukamy dla Bastera mądrego i świadomego DT najchętniej w Trójmieście. Zaznaczamy, iż mężczyzna nie powinien mieć z Basterem większych problemów, kobieta zdecydowanie będzie musiała pokazać chłopakowi, że płeć żeńska także może wymagać! Psiak aktualnie przebywa w hotelu dla psów @naszesciulapach.pl w Bojanie, pod opiekę Domi i Adama. Kontakt w sprawie adopcji:  tel 661 665 695 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Baster 1 Baster 2 Baster 3
Baster 5 Baster 8 Baster 9

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)