Princess m2

PRINCESS
american bully, wiek 3 lata

Wygląd: stalowa, duże białe znaczenia.
Charakter: emocjonalna, niestabilna, wymaga pracy. 
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Łodź
Kontakt w sprawie adopcji: aktualnie nie do adopcji
Wirtualny Opiekun: brak

Princess to 3-letnia sunia american bully, przekazana nam przez właścicieli. Jesteśmy jej "trzecim domem". Nie znamy jej przeszłości, poza tym że w ostatnim domu mieszkała pół roku w towarzystwie trójki dzieci. Wiemy też że jest łagodna do psów, ale koty goni. Na dzień dzisiejszy Princess nie jest przeznaczona do adopcji. Od początku pobytu u nas mamy bardzo dużo pracy z jej emocjami, reaktywnością, przeniesieniem, wyskokami do człowieka. Na dziś sunia nie może szukać domu. Musimy dać jej czas, popracować z nią i poznać klucz, którym kierować się będzie w przyszłości nowy opiekun w pracy z nią. Sunia na dziś nie jest stabilna - musimy naprawdę pochylić się nad pracą z nią, aby móc sensownie szukać domu dla niej.
Princess aktualnie przebywa w psim hotelu, ponieważ nie nadaje się do zwykłego domu tymczasowego. Musiałby to być dom u psiego szkoleniowca, kogoś znającego się na zaawansowanej pracy z psami, ale niestety aktualnie takiego nie posiadamy. Jeśli wśród nie ma innych zwierząt i chciałaby nam pomóc – zapraszamy. Zapraszamy też do pomocy Princess, w opłacaniu jej hotelu.
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 47/16, 02-091 WarszawaKonto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA PRINCESS.
Kontakt: tel 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Princess 1 Princess 2 Princess 3

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)