Santos m2

SANTOS
w typie pitbull red nose, wiek 4 miesiące.

Wygląd: rudy, z białymi znaczeniami
Charakter: lękliwy, broniacy zasobów, do domu bez zwierząt i dzieci.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Konstancin Jeziorna, koło Warszawy
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Santos to 4-miesięczny szczeniak w typie rasy pitbull red nose. Trafił do nas dlatego, że pomimo młodego wieku wykazuje agresję przy zasobach typu jedzenie czy zabawki i jego poprzedni opiekunowie nie potrafili sobie z tym poradzić.
W fundacji psiak jest pod opieką Sylwii, szkoleniowca z SuperrDog i przebywa u niej na obserwacji w domu tymczasowym. Santos jest psem z tendencją do lękliwości, stąd dużo z nim problemów. Ale zarazem praca z nim daje widoczne efekty. Pies jest głównie uczony prawidłowych relacji z człowiekiem i budowania zaufania do niego. Nowy opiekun dostanie instrukcję obsługi jak najlepiej pracować z negatywnymi nawykami Santosa. Szukamy dla młodziaka domu z ogrodem, bez żadnych zwierząt i bez dzieci. Wskazane by było aby nowi opiekunowie mieli doświadczenie w pracy z psami, ale bierzemy też pod uwagę domy "zielone" ale otwarte na zdobywanie wiedzy, szkolenie i pracę z psem.
Santos przebywa aktualnie w Konstancinie Jeziornej k. Warszawy. Tel kontaktowy: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Santos3 Santos5 Santos7
Santos9 Santos10 Santos12

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)