Luper m4

LUPER
pitbull red nose, wiek 8 lat

Wygląd: rudy, uszy cięte.
Charakter: spokojny, wychowany, przyzwyczajony do dzieci.
Zdrowie: problemy z kolanem, guz serca.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Trójmiasto.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Luper to 8-letni pitbull red nose. Został oddany przez właściciela, który nie mógł sprawować nad nim dłużej opieki. Luper to świetny kandydat do adopcji. Stabilny i normalny, domowy, łagodny i ogarnięty. Nie niszczy, nie wyje kiedy zostaje sam. Mieszkał w poprzedniej rodzinie wśród dzieci w wieku szkolnym oraz z yorkiem. Do psów łagodny, na spacerach karnie reaguje na odwołanie. Do kotów niestety ma stosunek negatywny.
Luper ma do leczenia kolano, być może będzie konieczna reoperacji więzadła krzyżowego (wcześniej zerwane i operowane już dwukrotnie).
Dla Lupera szukamy zarówno domu stałego jak i tymczasowego. Tymczasowy tylko w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście, z opcją parter, winda, mała ilość schodów, ze względu na potencjalny zabieg. Jeśli chodzi o dom stały to szukamy opiekuna który chce psiego super kompana do pływania, aportowania, spacerów ale też wylegiwania się na sofie. Kontakt: tel 501 797 018

Luper 1 Luper 2 Luper 3
Luper 4 Luper 5

29.07.2019 Garść wieści od pięknego i mądrego Lupera! Czekoladowy jegomość przeprowadził się do domu tymczasowego do Trójmiasta i zamieszkał u Agaty, mamy fundacyjnej Tesi. Luper w nowych warunkach zaadaptował się fantastycznie. Bez problemu zaakceptował sunię rezydentkę, z opiekunką Agatą również jest sztama. Takich psów, jak Luper to ze świecą szukać. Idealny kandydat do adopcji. Luper całe życie mieszkał w mieszkaniu, nie niszczy, nie wyje zostawiony sam. Cały ten czas przesypia. Luper nie pcha się do łóżek czy na kanapy, w ciągu dnia grzecznie śpi na swoim legowisku. Z minusów Luper jest okropnym żarłokiem, jedzenie znajdzie wszędzie! Więc tutaj przyszły opiekun będzie musiał panicza pilnować, a wszelkie jadalne kąski chować głęboko. Pięknie chodzi na smyczy. Do psów jest łagodny, na spacerach karnie reaguje na odwołanie. Spokojnie może zamieszkać z sunią. Do kotów niestety ma stosunek negatywny.
Luper ma do leczenia kolano, będzie konieczna dwukrotna reoperacja więzadła krzyżowego. Pierwszy zabieg umówiliśmy na 1 sierpnia. Niestety u Lupera w trakcie przygotowań do operacji, zdiagnozowaliśmy nieoperacyjny guz u podstawy serca, co z dużym prawdopobieństwem oznacza, że Luper nie dożyje późnej starości.
Dla Lupera szukamy nowego domu, zabiegi ortopedyczne może bowiem przejść już u boku swojej przyszłej rodziny. Idealnie by było, gdyby nowym dom był z okolic Trójmiasta, bowiem tu właśnie Luper będzie pod opieką chirurga ortopedy. W sprawie Lupera zapraszamy Was do kontaktu na priv lub pod numerem 661 665 695 (Natalia). A tymczasem ogromnie prosimy Was o wsparcie na leczenie pięknisia, bo to na pewno pochłonie sporo środków. Pamiętajcie, każda złotówka ma znaczenie! Wszelkie datki ślijcie śmiało na:
ul. Żwirki i Wigury 47/16,
TYTUŁEM: Darowizna Luper