Balto m2

BALTO Złoty Bull
amstaff, wiek 10 lat

Wygląd: czarny, z dużymi białymi znaczeniami,posiwiały pysk.
Charakter: wesoły, potrzebujący obecności człowieka.
Zdrowie: zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Balto to około 10-letni pies w typie amstaffa. Balto trafił do schroniska w Wojtyszkach w 2014 roku i po 4 latach przeszedł pod naszą opiekę. Balto pomimo tylu lat spędzonych w schronisku, daje nam się poznać jako super pies, szukający kontaktu z człowiekiem. Na początku był lekko zagubiony, nie wiedział co to gwar miasta a w stosunku do człowieka był lekko wycofany. Obecnie cieszy go każdy spacer, każde pogłaskanie i słowo skierowane ku niemu, cieszy się na widok wszystkiego jakby poznawał świat na nowo i czerpał z niego co najlepsze. Balto aktualnie przebywa hotelu dla psów w Krakowie i mimo tylu lat spędzonych w boksie ładnie trzyma potrzeby czekając do spaceru. Jego stosunek do psów jest mieszany, jeżeli pies nie jest nachalny to dogaduje się bez problemu. Do kotów obecnie stosunku nie znamy. Balto obecnie przechodzi szereg badań. Czekamy m.in na konsultację ortopedyczną. 
Kontakt w prawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Balto 1 Balto 5Balto 2 Balto 8

26.10.2019 Balto jest po komplecie badań, robiona była krew rozszerzona, mocz, usg brzucha oraz rtg kręgosłupa i stawów. I o dziwo nasz senior jest okazem zdrowia. Kulawizna wynika z zaniku mięśni i z czasem to minie.W międzyczasie zdążyliśmy się trochę poznać - Balto jest wesołym psem, pragnącym kontaktu z człowiekiem. Uwielbia spacerować. Stosunek do psów ma mieszany, spokojne sunie Balto akceptuje na spacerze. Pan senior bardzo potrzebuje domu tymczasowego, widać że pragnie mieć blisko siebie człowieka.

Balto 14 Balto 15

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)