Balto m2

BALTO Złoty Bull
amstaff, wiek 10 lat

Wygląd: czarny, z dużymi białymi znaczeniami,posiwiały pysk.
Charakter: w trakcie oceny. 
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Balto to około 10-letni pies w typie amstaffa. Balto trafił do schroniska w Wojtyszkach w 2014 roku i po 4 latach przeszedł pod naszą opiekę. Balto pomimo tylu lat spędzonych w schronisku, daje nam się poznać jako super pies, szukający kontaktu z człowiekiem. Na początku był lekko zagubiony, nie wiedział co to gwar miasta a w stosunku do człowieka był lekko wycofany. Obecnie cieszy go każdy spacer, każde pogłaskanie i słowo skierowane ku niemu, cieszy się na widok wszystkiego jakby poznawał świat na nowo i czerpał z niego co najlepsze. Balto aktualnie przebywa hotelu dla psów w Krakowie i mimo tylu lat spędzonych w boksie ładnie trzyma potrzeby czekając do spaceru. Jego stosunek do psów jest mieszany, jeżeli pies nie jest nachalny to dogaduje się bez problemu. Do kotów obecnie stosunku nie znamy. Balto obecnie przechodzi szereg badań. Czekamy m.in na konsultację ortopedyczną. 
Kontakt w prawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Balto 1 Balto 5Balto 2 Balto 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)