Greta m2

GRETA
w typie charta, wiek ok 12 miesięcy

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny. 
Zdrowie: po wypadku komunikacyjnym, połamana miednica.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Białobrzegi
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Greta to bardzo nietypowa nasza podopieczna. Jest to bowiem młoda charciczka znaleziona w okolicach Grójca po wypadku komunikacyjnym. Znalazła ją Iwona, która przez lata opiekowała się naszą Zeldą. Ponieważ suni groziła eutanazja zgarnęła ją z ulicy i tak Greta została załogantką ASTów. Sunia nie jest w żaden sposób oznakowana.
Greta jest po szczegółowych badaniach. Na dziś jej największym problemem jest pogruchotana miednica. Przed Gretą ciężki czas, bo musi mieć ograniczany ruch, a jest to przecież młody chart pełna wigoru. Iwona wraz z córką Olą bardzo ją pilnują, noszą i ukochują.
Prosimy Was o wsparcie dla Gretki. Potrzebujemy posłanek, kocyków oraz kołderek dziecięcych aby młodej było miękko w zadek. Zapraszamy Was do wspierania skarpety Grety na potrzeby jej leczenia. Pamiętajcie, że zawsze wspólnie czynimy dobro. Wiemy, że tym razem to nie bullowaty, ale przecież to nadal psiak w potrzebie. 
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA GRETA

Greta 1 Greta 2 Greta 4 Greta 5

14.12.2019 Wczoraj zabiegowi rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego została poddana charciczka Greta. Operację nasza szczupła pannica zniosła bardzo dzielnie. Teraz dochodzi do siebie w cudownych rękach domu tymczasowego. Do dalszych działań zostanie nam operacja drugiego więzadła.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)