MIlda m2

MILDA Złoty Bull
mix amstaffa i labradora, wiek ok. 10 lat

Wygląd: biało-beżowa, z rudymi łatami.
Charakter: spokojna, stabilna, zgodna do psów.
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Białobrzegi
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Milda to ok. 10-letnia sunia w typie kundelka, mixa labradora z amstaffem, choć charakter ma zdecydowanie labradorowy. Milda czeka u nas na dobry dom.
Sunia została znaleziona w 2015 r. i trafiła do schroniska. Tam spędziła ostatnie lata, niezauważona przez nikogo. Przyjechała do nas wraz z Balto celem skuteczniejszego szukania nowego domu dla niej. Mamy nadzieję, że pomimo wieku i jej wielorasowości ktoś z Was zdecyduje się na jej adopcję, bo to bardzo dobry psiak. 
Milda, pomimo tylu lat w kojcu, od razu pokazała się nam z najlepszej strony. Mimo sporego zagubienia w stosunku do człowieka, zapomnienia tego czym jest czułości, głaskanie, wspólne spacery, doskonale pamięta czym jest czystość i spokojne zostawanie samej. Widać, że kiedyś była psiakiem domowym. Sunia jest u nas dwa tygodnie i już widać zmiany w zachowaniu. Jest przewspaniała! Stonowana, stabilna, spokojna. Do psów łagodna i zgodna. Do kotów postaramy się ją sprawdzić przy jakiejś okazji. 
Szukamy dobrego domu dla tej pannicy. Czas odczarować jej los, czas na adopcję! Wspaniały pies, który czeka na swojego kochającego człowieka. Milda przebywa w Białobrzegach k. Radomia. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

MIlda 2 MIlda 3 MIlda 4MIlda 6 MIlda 7 MIlda 8

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)