Punia m2

PUNIA
w typie amstaffa, urodzona 06.01.2019

Wygląd: brązowa, pręgowana z duzymi białymi znaczeniami.
Charakter: grzeczna, nieco lękowa, przyjazna dla dzieci i zwierząt. 
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Olsztyn.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Punia to sunia w typie amstaffa urodzona 06.01.2019 r. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Olsztynie u Marty, dzieląc dom z labradorem.
Punia od zawsze żyła w mieszkaniu, jest nauczona czystości, nie miewa wpadek. Jako mały brzdąc niszczyła, kaliber zniszczeń różny, od butów po nadgryzioną kanapę. W domu tymczasowym nie zdarzyło jej się nabroić, od kilku dni zostaje dzielnie po 8 godzin w towarzystwie labka. Tu więc nie damy jednoznacznej odpowiedzi, jak będzie bez towarzysza. Nie mniej jednak Punia to pojętna dziewczyna, więc przy zaspokojeniu potrzeb aktywnej panny zakładamy, że nieobecność właściciela prześpi. Punia jest psem nieco lękowym, nie jest typowym rozmerdanym szczeniakiem, witającym wszystkich w podskokach. Do nowych osób podchodzi z lekką rezerwą, nieśmiało ale absolutnie bez agresji! Po chwili jednak przełamuje lody. W domu nie jest nachalna czy skacząca po człowieku, ładnie potrafi zająć się sama sobą. Na spacerach jest dość grzecznia, choć bywają jeszcze momenty młodzieńczej ekscytacji. Do obcych psów na wybiegu ostrożna, co wynika z braku pewności siebie. Zbyt nachalnym czworonogom potrafi odpowiedzieć warknięciem, zaś tym bardziej delikatnym wykłada się brzuchem do góry.
Dla Puni szukamy nowej rodziny. Osób, które mają świadomość, że panienka jest młodziutka i wymaga jeszcze trochę szlifu. Szukamy opiekuna aktywnego, mile widziane osoby, które po prostu lubią pracę z psem i chciałyby ze swoim czworonogiem coś porobić. W naszej ocenie Punia spokojnie mogłaby zamieszkać z dzieckiem, najlepiej ciut starszym, z racji jej energii. Do tej pory miała kontakt zarówno z mniejszym brzdącem, jak i nastolatką i naprawdę był to ładny kontakt. Punia mogłaby też zamieszkać ze stabilnym samcem.

Punia1 Punia2 Punia4

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)