Delta m2

DELTA
rodowodowa amstaffka, wiek 6 lat.

Wygląd: ruda, z dużymi białymi znaczeniami
Charakter: zakochana w ludziach, nie akceptuje innych psów.
Zdrowie: problemy ortopedyczne.

Miejsce pobytu: hotel dla psów,Grójec, pod Warszawą.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delta to 6-letnia rodowodowa amstaffka. Całe życie była psem domowym, mieszkała w bloku w mieście, więc ruch uliczny nie jest jej obcy. Choć niewiele zostawała sama, nie niszczy, trzyma czystość. Jej ogromnym plusem jest to, że naprawdę całą sobą kocha ludzi. Wszystkich gości zawsze witała machając ogonem na prawo i lewo, a ze względu na charakter pracy poprzednich opiekunów – sporo ich przyjmowała. Ważne jest to, że sunia nie akceptuje innych czworonogów. Jednocześnie przy pewnym przewodniku spokojnie minie się z drugim psem. Delta jest psem nieco lękowym, potrafi wystraszyć się reklamówki, czy zgniatanej butelki, kiepsko znosi także burzową aurę pogodową czy sylwestra.
Po pierwszej kompleksowej wizycie weterynaryjnej u Delty zdiagnozowaliśmy stare zerwane więzadła krzyżowe w obu kolanach. Wymaga to operacji i rehabilitacji. Niestety na dziś, operacja nie może się odbyć z uwagi na konieczność odchudzenia Delty, która waży bagatela 31 kg.
Kochani, szukamy dla Delty domu tymczasowego, spokojnego, bez innych czworonogów, jeśli z dziećmi to starszymi. Szukamy domu z ogródkiem, mieszkania na parterze, lub w budynku z widną, ze względu na konieczność przeprowadzenia operacji w niedalekiej przyszłości. Na dziś Delta przebywa w hotelu pod Warszawą. Domu tymczasowego szukamy najchętniej w stolicy, Trójmieście, czy Krakowie, ale i inne miejscowości rozważymy. Piszcie więc do nas śmiało, wierzymy, że wspólnymi siłami pomożemy Delcie odzyskać równowagę i przywrócić komfort życia.

Delta1 Delta3
 Delta4 Delta2

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)