Geras m2

GERAS Złoty Bull
amstaffka, wiek ok. 15 lat.

Wygląd: cczarny z białymi znaczeniami, posiwiały
Charakter: spokojny, przyjazny.
Zdrowie: rak jądra, przerost prostatty, problemy ortopedyczne.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Łódź
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Geras to 15-letni amstaff, który trafił do nas ze schroniska w Zielonej Górze. Mogło się tak stać dzięki pomocy Ani i Damiana z Łodzi, opiekunów dwóch psiaków, adoptowanych ze schroniska i z fundacji. Mimo własnego stadka, postanowili oni podarować dom tymczasowy staruszkowi.
Geras bardzo ładnie odnalazł się w nowym miejscu, widać gołym okiem jak z dnia na dzień rozkwita i czuje się coraz pewniej. Z racji wieku i nienajlepszego stanu zdrowia psiak od razu przeszedł niezwykle dokładne badania. Niestety Geras jest chory od nosa po ogon. Ale wszystko wskazuje na to, że możemy jeszcze sporo zrobić i mu pomóc. Najgorsze dolegliwości to przerost prostaty aż do 8 cm, nowotwór jądra, zły stan skóry i bardzo zły stan ortopedyczny (kręgosłup i stawy). W najbliższych dniach Geras przejdzie dodatkowe badania serca. Czekamy też na wyniki zeskrobin skórnych. Mimo chorób Geras jest wspaniały, a nasze serca wypełnia ogromna radość, że zdołaliśmy mu pomóc. Aniu, Damianie, dziękujemy za pomoc i że jesteście z nami.
Kochani, będziemy Was zachęcać do wsparcia skarpety Gerasa oraz jego potrzeb. Potrzebujemy dla niego: posłanko, kocyki, karmę Brit Care Senior Lamb & Rice, suplementy na stawy np. Inflamex, Caniviton, AniFlexi+, Simparicę oraz obróżkę i smycz. Niebawem założymy zbiórkę na Gerasa na portalu pomagam.pl Tymczasem każdy z Was może pomóc zarówno finansowo jak i rzeczowo.

Geras 5 Geras 6 Geras 9
Geras 2 Geras 10 Geras 13