Milka m2

MILKA Złoty Bull
amstaffka, wiek ok 8-9 lat

Wygląd: w biało-czarne łaty.
Charakter: przyjazna, spokojna, grzeczna. 
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Piaseczno pod Warszawą.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 500 033 740 lub 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Milka to ok. 8-letnia amstaffka. Trafiła do nas ze schroniska z Jeleniej Góry.  Została celowo porzucona, bo miała wiszący guz. Jej właścicielka nawet upewniła się, czy oby na pewno udało się jej dotrzeć do bidula. Milka trafiła pod nasze skrzydła ponad dwa tygodnie temu. Zamieszkała w domu tymczasowym u Gosi w Piasecznie. Dała się poznać jako normalny, fajny pies. Nie ma problemów w kontaktach z ludźmi, akceptuje gości i dzieci w swoim otoczeniu. Bez problemu odnalazła się też w mieszkaniu w bloku. Ładnie znosi rozstania, gdy jej opiekunka wychodzi, nie niszczy, nie wokalizuje, ładnie przesypia spędzany w samotności czas. Na spacerach się ożywia, lubi pobiec za patykiem. Do mijanych psów wykazuje obojętność. 
Milka jest gotowa do adopcji. Przeszła zabieg sterylizacji, usunięcia guzka i mogłaby się śmiało przeprowadzać do nowej rodziny. Także kochani, mobilizacja! Udostępniajcie apel o niej, bo gdzieś czeka na Milkę jej druga połowa. Kontakt w sprawie adopcji: 500 033 740 lub 501 797 018 

Milka 1 Milka 4 Milka 6
Milka 2 Milka 7 Milka 5

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)