Jessy m2

JESSY
amstaff, wiek ok. 1,5 roku

Wygląd: stalowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: emocjonalna, do domu bez dzieci i innych zwierząt.
Zdrowie: zaszczepiona, zdrowa. 

Miejsce pobytu: hotel dla psów pod Warszawą.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jessy to błękitna panna, o sportowej sylwetce w wieku 1,5 roku. Trafiła do nas z powodu narastającego konfliktu z suczką rezydentką. Aktualnie przebywa w hotelu dla psów.
Jessy wychowywała się w domu z drugą suczką, małym dzieckiem oraz kotami. Miała okazję poznać więc wielobodźcowe środowisko, ale na dzień dzisiejszy Jessy nie nadaje się do adopcji dla rodziny posiadającej zwierzyniec oraz małe dzieci. Może w przyszłości, kiedy poziom jej emocji bardziej się ustabilizuje. Jessy jest suczką po dwóch szkoleniach z zakresu posłuszeństwa, zna komendy i ładnie pracuje z opiekunem. Jest wręcz czasami uzależniona od obecności człowieka i too także było powodem narastającego konfliktu ze starszą suczka w byłym domu. Sunia jest przyuczona do kennel klatki i zdecydowanie ta będzie jej potrzebna w okresie adaptacji w nowych warunkach. Największą bolączką Jessy są emocje i nieumiejętność radzenia sobie z nimi. Ma problem z ekscytacją, pobudzeniem, brakiem umiejętności wyciszenia, wyluzowania się. Dość łatwo się pobudza, a długo wycisza. Sunia jest przyzwyczajona do mieszkania, ładnie znosi podróże autem. Jessy jest przed zabiegiem sterylizacji. Chcemy ją jeszcze przebadać przed samym zabiegiem, aby skonsultować poziom hormonów i ich wpływ na zachowanie. Dla Jessy poszukujemy domu tymczasowego, aby nie musiała czekać na stały dom w warunkach hotelu dla psów. Jeśli możesz i chcesz pomóc, zapraszamy do kontaktu na maila lub tel.: 501 797 018

Jessy 13 Jessy 16
Jessy 18 Jessy 21

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)