Haribo m2

HARIBO
w typie american bully, wiek ok. 2 lata

Wygląd: ciemnobrązowo-rudy.
Charakter: trochę lękowy, przyjazny dla ludzi, kontaktowy.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, zdrowy.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk
Kontakt w sprawie adopcji: aktualnie nie do adopcji.

Haribo to ok 2-letni psiak w typie american bully. Niebanalnej urody, do tej pory nie miał szczęścia do ludzi, dobrze więc trafił, u nas odczarujemy złą passę!
Haribo prze chwilę był w psim hotelu, gdzie poza wpadkami z czystością (te jeszcze mu wybaczamy) nie sprawiał problemów. Stąd ekspresem przeprowadził się do domu tymczasowego, do Beaty i Kamila w Gdańsku. Najpierw zawojował kanapę, a teraz powoli podbija ich serca. Dlatego też dajcie nam chwile na bliższe poznanie, bo mamy wątpliwości, czy wypuszczą go z rąk. Sam Haribo póki co dał nam się poznać jako fajowy psiak, choć lękowy. Gwałtowne ruchy, obce przedmioty, nagłe hałasy, nieznane dźwięki, budzą w nim lekki niepokój, ale nasz miś jest mądry, bo w tych niekomfortowych sytuacjach szuka wsparcia w przewodniku. W ogóle to taki bardzo fajny, kontaktowy i uważny psiak, mocno zorientowany na człowieka.
W hotelowym pokoju nie niszczył, nie wokalizował, ale jak pisaliśmy, miewał wpadki z czystością, więc przyszłym opiekunom stawiamy małe wyzwanie. Z naszych obserwacji wynika także, że w bezpośrednich kontaktach z psami, Haribo zachowuje się bardzo przyzwoicie. Jak napisaliśmy, póki co nie szukamy nowego domu dla tego misia, ale jeśli chcielibyście stać się opiekunem ttb, napisz do nas! Postaramy się dobrać czworonoga do Twoich potrzeb.

Haribo 1 Haribo 4 Haribo 7
Haribo 8 Haribo 13 Haribo 15

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)