Xena m2

XENA
w typie pitbulla, wiek ok. 5-6 lat

Wygląd: biała, brązowy nos.
Charakter: bardzo przyjacielska, energiczna, wesoła.
Zdrowie: zaszczepiona, zdrowa. 

Miejsce pobytu: dom stały, Wrocław.

Xena to sunia w typie pitbulla, w wieku ok. 5-6 lat. Waży ok. 25 kg (na zdjęciach wydaje się być większa niż w rzeczywistości). Trafiła do schroniska, z którego nie odebrał jej właściciel. Przeszła więc pod nasze skrzydła celem i teraz szukamy dla niej najlepszego domu na świecie.
Xena to wielki „miziak” – lgnie do człowieka i bardzo szuka z nim jak najbliższego kontaktu. Jeśli szukasz psa, który z ogromną radością będzie oglądać razem z tobą film na kanapie, to właśnie Xena jest dla ciebie. Xena jest sunią domową, bez problemu zostaje sama w hoteliku, nie wokalizuje, a czas pomiędzy spacerami przesypia. Trzyma też czystość. Ładnie znosi podróże w aucie. Xena jest dość żywiołowym wesołkiem, bez cienia agresji. Przy jej charakterze raczej powinna bez problemu odnaleźć się w rodzinie z dziećmi (ale trzeba mieć z tyłu głowy, że to „trampolina” i przez nieuwagę może popchnąć lub naskoczyć). Do psów wstępnie nie wykazuje negatywnych zachowań. Ale marzy nam się, aby na początek była jedynaczką. Do kotów nie jest sprawdzona. Ogólnie wydaje się być dla nas extra psem do adopcji! Sunia czeka na zabieg sterylizacji. Sterylizacja jest możliwa za ok. miesiąc, bo jest po cieczce. Aktualnie przebywa w psim hotelu pod Warszawą. Kontakt do nas: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Xena 4 Xena 10 Xena 11
Xena 1 Xena 3 Xena 6

13.04.2020 Xenka ledwie do nas trafiła, a już rozkochała w sobie wiele serc. Dawno nie mieliśmy tylu zapytań o adopcję. Dziękujemy Wam pięknie! Xena zamieszkała u boku Eweliny we Wrocławiu. Na razie na zasadzie domu tymczasowego, bo oczekuje na zabieg sterylizacji. Miesiąc temu przeszła cieczkę, więc jeszcze miesiąc musimy czekać z położeniem jej na stole operacyjnym. Jedno jest pewne, Xenka zdecydowanie nigdzie się nie wybiera. Nie szuka domu, bo już go znalazła!

Xena 12 Xena 13 Xena 14

17.08.2020 Xena u Eweliny mieszka od kwietnia i zdecydowanie od samego początku ten dom jest tymczasowym tylko z nazwy. Nikt nigdzie się nie wybiera, a nam pozostało podpisać tylko umowę adopcyjną, co czynimy z ogromną radością oraz powitać Ewelinę oficjalnie w domowych progach FAMILY AST. Podbijajcie świat! Niech się Wam wiedzie! Dziękujemy.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)