Boston m2

BOSTON Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 13 lat

Wygląd: brązowo-szary, pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Boston jest ok. 13-letnim amstaffem. Trafił do nas z Jeleniej Góry, dzięki nieocenionej pomocy Grzegorza. Boston został znaleziony na poboczu, bez sił, w stanie silnego wychudzenia. W schronisku w ciągu kilku miesięcy pobytu przytył i został podleczony. Do nas trafił już w dobrym stanie,  więc dla nas zostało „tylko” zadanie znalezienia mu nowego domu.
Boston zamieszkał w domu tymczasowym u Izy od Kornela. Odnalazł się tam bardzo dobrze, ale w sumie nie jest to dziwne bo Iza świetnie umie zaopiekować się psami, szczególnie tymi starszymi. Boston jest seniorem, nóżki mu sztywnieją i niedomagają. Z utrzymaniem siku także miewa problemy. Przed nami zatem pełna diagnostyka. W badaniach krwi niepokojąco wyszły normy dla nerek. Tym zajmiemy się w pierwszej kolejności.  Będziemy Was informować co u niego. I jak mantrę powtarzamy Wam, nie bójcie się kochać starszych psów. Złote Bulle to fajne, oddane psy, które nie mają dużo czasu, aby czekać na nowe domy.

Boston 1 Boston 2 Boston 7
Boston 8 Boston 9 Boston 10

30.04.2020 Garść wieści z domu tymczasowego Bostona. Nasz senior przeszedł badania moczu i krwi oraz wizytę u alergologa. Przed nami niebawem USG. Na dziś leczymy zapalenie pęcherza, bo jest i to duże. Jesteśmy zmuszeni zmienić karmę na Grain Free, ponieważ Boston jest uczulony na zboża. Będziemy Was informować jak się chłopak ma po zmianie diety. Tymczasem pręgus rozpycha się w domu tymczasowym u Izy. Iza go kocha a Boston daje się lubić! Jest mądrym chłopakiem, choć czasem upartym i niespecjalnie grzecznym. Kochani, prosimy Was o wsparcie Bostona. Datki na leczenie, obroża Foresto, karma Grain Free. To są aktualnie nasze i jego podstawowe potrzeby. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc Bostona groszem, zapraszamy:
Konto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA BOSTON 

Boston 11 Boston 12 Boston 13

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)