Solo m2

SOLO
w typie amstaffa, wiek ok. 3-4 lata

Wygląd: stalowy z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: pies jednego opiekuna, do domu bez innych zwierząt.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony. 

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Łódź.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Solo to ok. 3-4 letni pies w typie amstaffa, duży, silny i muskularny. Został znaleziony w woj. mazowieckim, trafił do schroniska a stamtąd do nas. Błękitek przebywa obecnie w domu tymczasowym u Kasi w Warszawie. Obstawiamy, że Solo dotąd wiódł życie psa ogródkowego. Przestawiamy go na tryb miejski i mieszkaniowy i patrzymy jak szybko chwyta nowe zasady życia. Aktualnie mieszka w mieszkaniu, w wieżowcu i "daje radę". Warszawa, blokowisko, ruch ani gwar nie robi na nim wrażenia. Co do charakteru to Solo nie jest typem wylewnego, rozmerdanego psiaczka, który cieszy się jak głupi na widok człowieka. Swoją opiekunkę kocha bardzo, ale okazuje to w ten sposób, że ma tendencję bronienia jej i odsuwać od niej ludzi. I nie ma na to reguły - większość gości wpuszcza bez problemu do domu, ale są i tacy których testuje i przesuwa. Po rozmowie z wolontariuszem schroniskowym wiemy, że także bronił swojego boksu. Na szczęście Solo to łasuch i przełamywanie lodów nie jest trudne. Solo jest psem, który bardzo ładnie unika konfliktów z psami. Spacer z nim nie stanowi problemu. Może spacerować równolegle z innymi psami, nawet samcami. W sytuacji stresowej odsuwa psa od siebie w bardzo kulturalny sposób. Nie wiemy jak zachowuje się w stosunku do kotów.
Na dzień dzisiejszy szukamy dla Solo opiekuna, który będzie jego jednym przewodnikiem, osoby samotnej, która ma doświadczenie w psach. Może być mieszkanie, może być dom, ważne by był bez innych zwierząt. Uważamy, że znacząco to ułatwi Solkowi zaadoptowanie się w nowych warunkach, a opiekunowi - dalszą pracę z psem. Na dziś jest to psiak do dalszego przygotowywania do życia. Absolutnie nie wykluczamy, że w przyszłości da się z nim przepracować wszystkie problemy, ale wolelibyśmy aby nastąpiło to w jak najbardziej spokojnych okolicznościach. Solo jest zaszczepiony. Niebawem zostanie poddany zabiegowi kastracji. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Solo1 Solo2 Solo3
Solo4 Solo5 Solo6

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)