Bazia m2

BAZIA Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek ok 12 lat.

Wygląd: rudo-biała.
Charakter: wychowana, spokojna, przyjazna, idealna.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Kraków.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bazia to sunia w typie asta w wieku ok. 12 lat. Została znaleziona w województwie świętokrzyskim. Niestety poszukiwania jej właścicieli nie przyniosły skutku. Dostaliśmy jedynie sygnały o tym, że raczej nie był to pies zaopiekowany i taki, którego ktoś będzie szukał. Bazia jest stabilną i wychowaną przedstawicielką rasy, taki egzemplarz starej daty. Jest miła, radosna i lubi ludzi. Nie zaobserwowaliśmy póki co nic niepokojącego. Jak trzeba czekać to czeka, jak trzeba iść u boku dziecka w ślimaczym tempie to trzeba. Nie w głowie jej ciągnięcie na smyczy czy emocjonowanie się, co najwyżej od czasu do czasu pobiegnie radośnie za patykiem. Bazia nie ma problemu z agresją, nadmierną ekscytacją czy lękami. Nie jest też typem uciekiniera, wręcz odkleić się od człowieka nie może, cały czas spogląda i pilnuje. W domu jest cicha i dużo śpi. Ładnie zostaje podczas nieobecności opiekunów. Ładnie też znosi podróże małe i duże. Na spacerach jest miła do spotkanych psów. Mówi "dzień dobry" i dalej maszeruje ze swoim opiekunem.Do kotów nie mamy możliwości jej sprawdzić (w lecznicy nie wykazała zainteresowania stojącym obok kontenerem z kotem). Bazia jest bardzo fajną i opanowaną sunią. Ktoś kto ją adoptuje zyska super dobrego przyjaciela. My bardzo polubiliśmy tą panią. Za jej normalność i spokój. To idealna kandydatka do adopcji dla opiekuna, który chce mieć kochanego amstaffa w domu i jednocześnie spokojne spacery. Bardzo apelujemy o dom dla Bazi. Piszcie, dzwońcie. Zostawiamy Wam nasz telefon: 501 797 018 

Bazia1 Bazia5 Bazia10Bazia11 Bazia13 Bazia15

12.06.2020 Bazia w zeszłym tygodniu przeprowadziła się do domu tymczasowego do Krakowa. Jest to niezmiennie normalna i stabilna sunia. Miła, radosna i kochająca każdego napotkanego człowieka, ale tego swojego najbardziej. Na spacerach najchętniej trzyma się blisko, nie ciągnie, nie ucieka, a napotkane psy mija z zadowoleniem i uśmiechem. W domu tymczasowym mieszka z psem, którym początkowo była bardzo zainteresowana i podekscytowana, lecz po kilku dniach przyzwyczaiła się do nowej sytuacji i zachowuje się, jakby tu była od zawsze. Podczas nieobecności opiekunów idzie po prostu spać, a najlepiej zakopana pod kocem.Nie niszczy, nie szczeka, zachowuje czystość.Lubi podróżować i każdą nową sytuacje przyjmuje na klatę. W domu tymczasowym poznała inne psy, koty, a nawet szczury. Zawsze jest zaciekawiona, ale nigdy nie zauważyliśmy nic niepokojącego.Ogólnie Bazia jest mega fajną suczką. Dom tymczasowy za nią szaleje, a każda nowa osoba zakochuje się w niej od razu. Jest bezproblemowa, a życie z nią to czysta przyjemność. Bazia przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy, a także leczymy u niej zapalenie trzustki. Jest odrobaczona, czeka ją jeszcze szczepienie i chipowanie.

Bazia16 Bazia17 Bazia18Bazia19 Bazia20 Bazia21

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)