Smietana m4

ŚMIETANA Złoty Bull
bullterierka, wiek 12 lat.

Wygląd: biała.
Charakter: wychowana, spokojna, przyjazna, idealna.
Zdrowie: chore oczy, niedoczynnośc tarczycy, po usunięciu śledziony

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Do fundacji i ponownej adopcji wraca bullterrierka Śmietana. Pomimo znalezienia jej wspaniałej, troskliwej i pełnej dobra rodziny, relacje pomiędzy Śmietaną a psem rezydentem bullem Cygą, nie ułożyły się dobrze i lepiej dla obojga będzie, jeśli nie będą dzielić wspólnego domu. Pomimo ogromu pracy i treningów, sytuacja się z dnia na dzień zaostrza bez rokowań na poprawę. Opiekunowie włożyli dużo pracy, ale po prostu te dwa psy nie stworzą duetu. Tak więc zaczynamy na nowo.
Śmietana to 12-letnia sunia, która trafiła do nas po śmierci właściciela. Miła, kontaktowa, wychowana, domowa, miejska, bez agresji i bez obsesji. Jak na bulla to pies skarb. Bardzo pokochał ją zarówno dom tymczasowy jak i stały, który naprawdę oddawał ją z wielkim bólem serca. Śmietana jest świetnym psem miejskim. Nie ma problemów z hałasem, mieszkaniem w bloku jazdą autem - uwielbia wręcz podróże samochodem. Lubi ludzi, także dzieci. Śmietana jest seniorką i jej nowa rodzina musi być świadoma, że choć mentalnie ma dwa lata to jednak zdrowie już idealne nie jest. Śmietana nie ma śledziony (przeszła operację będąc pod naszą opieką), niedowidzi, ma zespół suchego oka (musi stale przyjmować krople), oraz ma niedoczynność tarczycy (przyjmuje tabletki 2 x dziennie). Jej stare łapy z pewnością nie zniosą wchodzenia na wysokie piętra, więc szukamy domu z ogrodem albo mieszkania z windą. Na pewno szukamy też domu bez kotów. Co do psów - tu musielibyśmy ocenić relacje przez kilka spotkań. Ogólnie Śmietana została oceniona na socjalną i zgodną sunię. Ale z drugiej strony nie chcielibyśmy aby cokolwiek jeszcze raz poszło nie tak. Dlatego tez bezpieczniej byłoby aby sunia była jedynaczką.
Do Śmietany mamy bardzo szczególne podejście. Marzy się nam, aby nowy dom docenił ją i nigdy, ale to przenigdy już nie oddał. Aby Śmietana miała spokojną emeryturę, bez psów skaczących jej po głowie, bez tułaczek z domu do domu.  Obecnie Śmietana mieszka w Warszawie. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Smietana 4 Smietana 6 Smietana 8 Smietana 14
Smietana 13
Smietana 9 Smietana 12 Smietana 15

18.06.2020 Śmietana przeszła usunięcie palca w przedniej łapie z uwagi na podejrzenie nowotwóru oraz stały ból. Wszystko poszło po myśli i prawidłowo. Dziękujemy całej ekipie przychodni weterynaryjnej Ochwat za wspaniałą opiekę nad naszą muminką!

Smietana 17