Zara m2

ZARA Złoty Bull
amstaff, wiek 13 lat

Wygląd: biało-szara, pręgowana, uszy cięte.
Charakter: łagodna, przyjazna do ludzi i zwierząt, wychowana. 
Zdrowie: zachudzona, zaniedbana, nie leczona.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zara to Złota Bullka w wieku 13 lat. Suczka została odebrana w drodze interwencji opiekunom przez Fundację Viva, a następnie przekazana nam pod opiekę. Zara jest mocno zachudzona i od lat nie odwiedzała weterynarza, więc przed nami wszystkie szczegółowe badania. Zaczynamy od badań krwi i kardiologa. Co możemy powiedzieć na dziś o usposobieniu Złotej Bullki? Jest łagodna, nie ma problemów w kontaktach z ludźmi, nie reaguje lękowo, czy w sposób zbyt reaktywny, jest fajną, otwartą i radosną sunią. W kontaktach z psami stara się unikać konfliktów, ładnie spaceruje z innymi czworonogami. Nie ma problemu w relacjach z kotami. Na spacerach nie ciągnie na smyczy, chodzi ślicznie, od czasu do czasu zerkając w stronę przewodnika, spuszczona ze smyczy bardzo się pilnuje.
Zara mieszkała w bloku i ten tryb jest jej doskonale znany, nie szczeka, nie niszczy zostawiana sama, ładnie trzyma potrzeby do czasu spaceru. Ładnie podróżuje autem. Będziemy szukać dla Zary mega super extra domu. Takiego, który będzie ją leczyć, dbać, troszczyć się. To przewspaniała sunia, więc należy się jej piękna emerytura. Aktualnie Zara przebywa w domu tymczasowym Warszawie. Kontakt do nas: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zara 5 Zara 7 Zara 8
Zara 9 Zara 13 Zara 14

30.07.2020 Zara jest już po badaniu serca. Wiemy już, że panna ma serce jak dzwon. Przy okazji wykonaliśmy badanie USG płuc, które także nie wykazało zmian np. nowotworowych w klatce piersiowej. Czyli stopień znacznego wychudzenia Zary nie wynika z problemów kardiologicznych. Musimy szukać innych przyczyn. A jako że sunia w międzyczasie wymiotowała nam krwią, jesteśmy na cito umówieni na kolejne USG, tym razem jamy brzusznej.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)