Jamal m2

JAMAL Złoty Bull
amstaff, wiek 9 lat

Wygląd: brązowo-czarny, pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: wychowany, domowy, przyjazny.
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jamal to 9-letni stateczny amstaff, ale nie dajcie się zwieść pozorom! Pierwsze siwe włoski na pyszczku nie odbierają mu szczenięcej chęci do zabawy i igraszek! Psiak został adoptowany ze schroniska w Łodzi rok temu, do nas trafił z powodu wyjazdu właścicieli za granicę. Jama kocha wspólne zabawy, patyczki i swoją tenisową piłeczkę, którą mógłby „memłać” godzinami. Z przyjemnością aportuje i grzecznie oddaje zabawkę aby opiekun ponownie mógł ją rzucić. Jamal jest psem po szkoleniu i dzięki temu wspólne spacery są przyjemnością. Zna komendy ale też intuicyjnie potrafi się dogadać z człowiekiem na końcu smyczy. Do innych psów na spacerze jest pozytywnie nastawiony. Ma jednak grację słonia, więc małe psy się go boją. Zdecydowanie lepsze relacje nawiązuje z psami swojej wielkości. W ostatnim domu mieszkał z kotem, jednak "docierał" się z nim aż pół roku. Na zewnatrz na koty nie reaguje. Jamal jest psem domowym, nauczonym codziennego rytmu zostawania samemu na 8 h. Nie niszczy, nie szczeka zostawiany sam. Nie wchodzi na meble typu łóżko, śpi w swoim posłaniu. Wieczorami zmienia się w precelek i słodko pochrapuje. Nie broni zasobów, gości wita z radością. Z dziećmi wprawdzie nie mieszkał, ale miał z nimi w ostatnim roku kontakty i wiemy że jest do nich pozytywnie nastawiony. To po prostu taka towarzyska dusza na czterech łapkach, która czeka na swojego człowieka.  Aktualnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Szczegółowych informacji o nim udzielimy telefonicznie 501 797 018 albo mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jamal 1 Jamal 2 Jamal 3
Jamal 4 Jamal 8 Jamal 9

05.10.2020 Po miesiącu w domu tymczasowym możemy opowiedzieć Wam więcej o Jamalu. Nasz piesek powoli gubi swoje stresiki i pokazuje swój charakter. Jest to pies mocno aktywny i iciężko mu się wyciszyć w domu z ogrodem. Uspokojenie zapewniają mu gryzaki, które są jego ulubioną formą zabawy. Jest to również pies zadaniowy, więc leniwe spacery to nie jego bajka. Potrzebuje na nich aktywnej zabawy jak również i pracy. Która zresztą daje wymierne efekty, bo Jamal wykazuje się choćby coraz większą subtelnością w poznawaniu nowych psich kolegów. W domu psiak poszukuje atencji człowieka i zachęca do zabawy, lecz jeśli jej nie otrzymuje grzecznie odpuszcza. Zostając samemu, idzie spać na swoje posłanko. Nie niszczy, nie wchodzi na łóżko.Podróż samochodem znosi wyjątkowo dobrze, po prostu grzecznie śpi. Odkryliśmy również miłość Jamala do wody i pływania. Zaobserwowaliśmy, że Jamal preferuje mężczyzn jako swojego przewodnika. Niemniej grzecznie wykonuje wszelkie polecenia wydane przez naszą wolontariuszkę, u której przebywa. Poszukiwania domu dla naszego czworonoga trwają, może to Twoje spełnienie marzeń? Jamal poleca się do adopcji!

Jamal 11 Jamal 12 Jamal 13

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)