Summer m2

SUMMER
w typie pitbulla, urodzony 11.06.2020 r

Wygląd: biały, w rude łatki.
Charakter: wesoły, przyjazny, pojętny. 
Zdrowie: leczenie po operacji złamanej łapy

Miejsce pobytu: dom stały, Katowice.

Summer to psiak w typie pitbulla, urodzony 11.06.2020 r. Jego były właściciel tak karcił go za niesubordynację, że aż połamał mu łapę. Dzięki interwencji Summer trafił do nas, gdzie będzie miał szansę na ponowny, tym razem dobry start w życie. Malec na początku września przeszedł udaną operację stabilizacji złamanej łapy. Teraz jest w trakcie gojenia i powolnego wyjmowania gwoździ. Całkowity proces gojenia i rekonwalescencji przewidziany jest na początek listopada. Do tego czasu Summer musi zostać w Krakowie, aby lekarz prowadzący kontrolował proces gojenia. Dlatego też w tej chwili szukamy dla psiaka domu stałego jedynie w Krakowie lub jego bliskiej okolicy.  
A jaki jest Summer? Uroczy, miły, wesoły i przyjazny. Normalny szczeniak, z całym dobrodziejstwem tego faktu. Po przykrej przeszłości na szczęście nie ma żadnych niepokojących sygnałów.  Łaciatek mieszka obecnie w mieszkaniu, w towarzystwie psów i kotów, mając też codziennie kontakt z dziećmi. Proces socjalizacji uznajemy za bardzo udany. Psiak szybko uczy się zasad czystości, normalnego trybu życia, rutyny. Summer jest na ponownym, tym razem dobrym starcie przygody z życiem. Naszym zadaniem jest znaleźć mu wspaniały dom i troskliwych opiekunów, którzy rozumieją że pies to nie tylko miłość ale i obowiązek na całe życie. Kochani, jeśli ktoś z Was chciałby podarować mu siebie, swój czas i dom i jest gotowy na dalsze leczenie oraz szkolenie i konieczność kastracji (jest to warunek nie negocjowalny) to zapraszamy Was serdecznie do osobistego poznania naszej iskiereczki. Kontakt w sprawie adopcji: Sylwia 663 049 043 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Summer5 Summer6 Summer7
Summer8 Summer18 Summer11

29.10.2020 Ogłaszamy, że Summer nie szuka już domu! Znalazł swoją własną, cudowną, pełną troski, miłości i chęci rodzinę z Katowic! Z biednego maluszka ze złamaną łapą, który trafił pod nasze skrzydła kilka tygodni temu, dziś wyrasta przystojny młodzieniec, który w nowym domu dostał imię Pablo.  Nowa rodzinka na przyjęcie nowego lokatora przygotowała się wzorowo! Nie straszne im były przejechane kilometry czy wizyty u weterynarza w Krakowie. Po złamanej łapie ani śladu, wszystko zagoiło się jak na przysłowiowym psie, wiec teraz czas na eksplorowanie świata i testowanie swoich ludzi. Ale raczej na marne, bo Kuba i Weronika wprawdzie kochają całym sercem ale nie dają się szczenięcym urokom, i oprócz wkładanej swojej pracy, jako świadomi opiekunowie szczeniaka, już zaczęli uczęszczać do behawiorysty i uczyć młodego dobrych manier. Ogromnie się cieszymy, że udało nam się znaleźć Was na rodzinę dla niego. Kochani! Serdecznie Was witamy w Family AST i życzymy mnóstwo wytrwałości, cierpliwości i miłości z tym małym rozrabiaką.

Summer21 Summer22 Summer23

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)