Summer m2

SUMMER
w typie pitbulla, urodzony 11.06.2020 r

Wygląd: biały, w rude łatki.
Charakter: wesoły, przyjazny, pojętny. 
Zdrowie: leczenie po operacji złamanej łapy

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 663 049 043, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Summer to psiak w typie pitbulla, urodzony 11.06.2020 r. Jego były właściciel tak karcił go za niesubordynację, że aż połamał mu łapę. Dzięki interwencji Summer trafił do nas, gdzie będzie miał szansę na ponowny, tym razem dobry start w życie. Malec na początku września przeszedł udaną operację stabilizacji złamanej łapy. Teraz jest w trakcie gojenia i powolnego wyjmowania gwoździ. Całkowity proces gojenia i rekonwalescencji przewidziany jest na początek listopada. Do tego czasu Summer musi zostać w Krakowie, aby lekarz prowadzący kontrolował proces gojenia. Dlatego też w tej chwili szukamy dla psiaka domu stałego jedynie w Krakowie lub jego bliskiej okolicy.  
A jaki jest Summer? Uroczy, miły, wesoły i przyjazny. Normalny szczeniak, z całym dobrodziejstwem tego faktu. Po przykrej przeszłości na szczęście nie ma żadnych niepokojących sygnałów.  Łaciatek mieszka obecnie w mieszkaniu, w towarzystwie psów i kotów, mając też codziennie kontakt z dziećmi. Proces socjalizacji uznajemy za bardzo udany. Psiak szybko uczy się zasad czystości, normalnego trybu życia, rutyny. Summer jest na ponownym, tym razem dobrym starcie przygody z życiem. Naszym zadaniem jest znaleźć mu wspaniały dom i troskliwych opiekunów, którzy rozumieją że pies to nie tylko miłość ale i obowiązek na całe życie. Kochani, jeśli ktoś z Was chciałby podarować mu siebie, swój czas i dom i jest gotowy na dalsze leczenie oraz szkolenie i konieczność kastracji (jest to warunek nie negocjowalny) to zapraszamy Was serdecznie do osobistego poznania naszej iskiereczki. Kontakt w sprawie adopcji: Sylwia 663 049 043 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Summer5 Summer6 Summer7
Summer8 Summer18 Summer11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)