Leo m2

LEO
w typie pamstaffa, wiek ok. 4 lata

Wygląd: rudy, duże białe znaczenia.
Charakter: wesoły, przyjazny, posłuszny. 
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 663 049 043, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Leo to około 4-letni wesoły amstaff, który trafił do nas wprost z kwarantanny z krakowskiego schroniska. Do którego zresztą trafił nie pierwszy raz jak pies znaleziony przez kogoś. Tym razem właściciele postanowili się go zrzec. Dzięki współpracy z krakowskim schroniskiem Leo mógł przeprowadzić się do naszego domu tymczasowego, gdzie możemy szykować go do adopcji. Leo daje się poznać jako naprawdę wspaniały psiak. Jest radosny, posłuszny, bardzo lgnie do ludzi i wspaniale odnalazł się w mieszkaniu. Ma w sobie także masę energii, więc zdecydowanie sprawdzi się jako kompan rodziny, która lubi aktywny tryb życia. Do psów póki co stosunek nieznany (na spacerach czasem je ignoruje, czasem się ekscytuje). Leo trafił do nas odrobaczony i zaszczepiony na choroby zakaźne. My uzupełniliśmy szczepienia o wściekliznę i pobraliśmy krew do podstawowych badań (wyniki są prawidłowe). Jako że Lo jest bardzo szczupły a apetyt ma jak smok, oddaliśmy także kał do badań, by wykluczyć ewentualne pasożyty. Zaleczamy także mocno zaniedbane uszy. Przed Leo jeszcze zabieg kastracji, a po nim będziemy szukać tego jedynego domu, który obdarzy go mądrą i odpowiedzialną miłością!
Na koniec dziękujemy raz jeszcze schronisku w krakowie za sprawną współpracę i zaufanie. Mariola, George - Wam dziękujemy za chęć pomocy i stworzenie dla Leo domu tymczasowego!

Leo 1 Leo 11
Leo 12 Leo 14

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)