Tibon m2

TIBON
w typie amstaffa, wiek ok. 2 lata

Wygląd: czarno-brązowy, pręgowany z dużymi białymi znaczeniami, kompaktowej budowy
Charakter: łagodny, aktywny, lubiący ludzi i spacery. 
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany. 

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji:  501 797 018, 885 503 685, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

TIBON to ok. 2 letni samiec w typie rasy amstaff. Psiak został znaleziony na ulicach Radomia, właściciel nie odebrał go ze schroniska. Na dziś szuka więc nowego, kochającego opiekuna. 

Tibon jest podopiecznym Fundacji AST. Mieszka obecnie w hotelu dla psów pod Warszawą. 

Dał nam się poznać jako fajny pies! Wymaga jeszcze pracy, ale wstęp do dorosłości ma fajny. Jest bardzo kontaktowym czworonogiem, zorientowanym na człowieka, co można fajnie wykorzystać w dalszym szkoleniu. 
Lubi długie spacery, wypady do lasu. Chętnie biega koło człowieka, może być kompanem w tym sporcie. Zdecydowanie nie jest psem dla leniwca, spacer wokół bloku dla młodego psa to zbyt mało. W przypadku nudy, zbyt miękkiego przewodnictwa, próbuje przesuwać granice jak na asta przystało. Więc doświadczone, proste i aktywne prowadzenie jest przy nim bardzo wskazane :) 

Mijane psy na spacerze mija obojętnie, nie wykazuje większego zainteresowania. 
Na koty niestety nie mamy możliwości go sprawdzenia. 

Dla Tibona szukamy miłośnika rasy. Osoby odpowiedzialnej, otwartej na ewentualne szkolenie, fajne spacery, dbającego pod kątem weterynaryjnym. To tak fajny psiak, że chcemy mu znaleźć mega fajny dom! 

Tibon jest zaszczepiony, zachipowany oraz wykastrowany.

 

Tibon 1 Tibon 2
Tibon 3 Tibon 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)