Tibon m2

TIBON
w typie amstaffa, wiek ok. 2 lata

Wygląd: czarno-brązowy, pręgowany z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: łagodny, aktywny, lubiący ludzi i spacery. 
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, 885 503 685, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tibon to ok. 2-letni psiak w typie amstaffa. Trafił do nas ze schroniska, z którego nie odebrał go, poinformowany o miejscu pobytu psa, właściciel. Na razie za mało Tibona znamy, żeby powiedzieć o nim cokolwiek więcej, poza tym, ze raczej zapowiada się na extra psa. Nasz nowy pies w paski mieszka w hotelu, a na dniach sprawdzamy potencjalny dom tymczasowy pod niego.

04.01.2021 Tibon zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie, co daje nam możliwość obserwowania i poznania go w warunkach domowych i miejskich. Tibon jest mega fajnym gościem, ładnie reagującym na człowieka, uważnym, łagodnym, nie podgryzającym. Nie ma inklinacji do zachowań agresywnych. Nie broni miski, nie nakręca się niepotrzebnie. Ładnie reaguje na gości w mieszkaniu. Nie jest namolny, w domu umie się zająć sam sobą. Lubi długie spacery i wypady do lasu. Chętnie biega razem z opiekunem, może być niezłym kompanem w tym sporcie. Zdecydowanie nie jest psem dla leniwca, spacer wokół bloku dla tego psa to zbyt mało. Spotykane na spacerze psy mija obojętnie i nie wykazuje nimi większego zainteresowania. Relacji z kotami niestety nie mamy jak sprawdzić. Dla Tibona szukamy miłośnika rasy. Osoby odpowiedzialnej, otwartej na ewentualne szkolenie, która zapewni Tibonowi długie i fajne spacery oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną. To fajny psiak i należy mu się fajny dom. Tibon jest zaszczepiony, zachipowany a na dniach zostanie poddany zabiegowi kastracji. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub 885 503 685 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tibon 1 Tibon 2
Tibon 3 Tibon 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)