Agrest m2

AGREST
w typie amstaffa, wiek ok. 8 lat.

Wygląd: rudy, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: wesoły, kocha ludzi i spacery, niekoniecznie inne psy.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 885 503 685, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Agrest to pies w typie amstaffa, oceniony na wiek ok. 8 lat. Przyjechał do nas ze schroniska, gdzie trafił we wrześniu. Obecnie przebywa w psim hotelu u Pauliny pod Warszawą, gdzie mamy możliwość poznania go i oceny. Na razie daje nam się poznać jako typowy przedstawiciel rasy, wesoły, troszkę uparty, z delikatnym słuchem wybiórczym. Agrest kocha ludzi, jedzenie, spacerowanie, zabawy i głaskanie. Niekoniecznie lubi inne psy, ale nie jest wielka niechęć z jego strony. Nie lubi też deszczu. Bez problemu zostaje sam w boksie, nie niszczy, zachowuje czystość. W aucie jest zestresowany, ale nie ma choroby lokomocyjnej. Na spacerach ciągnie jak parowóz, więc to jest jak najbardziej do pracy.Przed Agrestem seria badań z uwagi na wiek oraz przygotowanie do planowanej kastracji.

Agrest 1 Agrest 2
Agrest 3 Agrest 4

11.01.2021 W minionym tygodniu do domu tymczasowego do Warszawy przeprowadził się Agrest! Dziękujemy po stokroć Hani i Pawłowi za pomoc, otwarcie swojego domu i poświęcony czas. Agrest w domu tymczasowym odnalazł się bardzo fajnie! W weekend odwiedziliśmy na chwilkę tę trójkę i bardzo nam miło było patrzeć na relację, jaka zbudowała się przez kilka dni! Agrest okazał się fajnym i normalnym psem (tak zakładaliśmy, ale jednak ocena w hotelu jest zgoła inna niż w domu). Jedyny aktualnie problem to ciągnięcie na spacerach, ale opiekunowie są bardzo dzielni i wytrwali. Dziś Agrest ma wizytę u ortopedy, bo kuleje na przednią łapkę. Otrzymamy także wyniki kontrolnych badań krwi i moczu szanownego panicza, aby wystartować z diagnostyką. Trzymajcie kciuki! A jak ktoś myśli o adopcji to niech się nie krępuje. Ten ślicznotek będzie szukał docelowej rodziny już niebawem!

Agrest 6 Agrest 7 Agrest 5

11.05.2021 Przypominamy o Agreście, który nieustająco czeka na extra dom! Agrest to do ludzi kompan idealny! Przez cały okres pobytu u nas nigdy nie wykazał nawet najmniejszej agresji, czy to w stosunku do opiekunów, weterynarzy czy osób obcych. Miał kontakt z dzieciakami w wieku 2-5 lat, co znosił na luzie i wręcz domagał się więcej głasków! Do obcych ma stosunek obojętny, choć zagadany przez przechodnia włącza tryb kręcenia ogonem! Stosunek do gości - "Państwo do mnie? Cudownie! Więcej głasków!". Agrest aktualnie mieszka w bloku. Odnalazł się tam idealnie. Nie ma żadnych problemów z wyciszeniem, spokojnym leżeniem na posłaniu bądź na nogach opiekunów gdy Ci pracują. Zostaje sam po 8h, bez żadnych dramatów i scen. Po prostu śpi. Nie ma problemów z pilnowaniem domu, zasobów, miski. Na spacerzach jest zajęty sobą, ładnie węszy, jest obojętny na dźwięki i bezproblemowo ogarnialny. Jak do nas trafił bardzo ciągnąłna smyczy, ale opiekunowie przepracowali już ten problem. Jest łasy na przysmaki, więc łatwo z nim pracować. W aucie lubi podróżować, ale przez pierwsze minuty dramatyzuje, a później idzie spać. Jedyny problem to kontakty z psami. Z suczkami i małymi psami nawet jest nieźle, ale przy większych samcach trzeba go odciągnąć bądź odwrócić uwagę. Stosunku do kotów nie jesteśmy w stanie sprawdzić. Najważniejsze o czym musi przy nim pamiętać nowa rodzina to fakt, że to psiak z problemami ortopedycznymi. Nigdy nie będzie sportowcem. Musi mieć spokojny tryb życia, bez biegania, skakania, zrywów. Agrest ma dysplazję we wszystkich łapach i zerwane więzadła. Jest po serii artroskopii i zabiegów z Noltrexu. Na dziś jest "zaleczony", ale problemy z łapami będą w przyszłości nawracać! Nowi opiekunowie muszą to przewidzieć decydując się na adopcję. Agrest to też pies o wrażliwym żołądku. Obecnie jest na karmie Brit Care. Jeśli chcesz otworzyć swój dom na tego niezwykle fajnego psiaka, zapraszamy do kontaktu z naszą wolontariuszką Dorotą pod nr tel: 885 503 685.

Agrest 8 Agrest 9

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)