Hadzio m2

HADZIO
w typie pitbulla, wiek 3 laat.

Wygląd: biały, z dużymi brązowymi łatami.
Charakter: wesoły, grzeczny, wychowany, ok do dzieci i psów.
Zdrowie: wnętr, przed kastracją.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hadzio to 3-letni pies w typie pitbulla, który trafił pod nasze skrzydła (wraz ze swoim ojcem Hogarem vel Brutalem) z powodu skomplikowanej sytuacji osobistej właścicielki. Hadzio okazał się mega fajnym zwierzakiem. Jest typowo miejskim psem, nauczonym życia w bloku. W poprzednim domu mieszkał z dzieciakami, wiemy więc, że ma do nich poprawne zachowania, na mijane u nas dzieciaki na spacerach reaguje przyjaźnie. Do psów na spacerach reaguje obojętnością. Stosunku do kotów niestety nie mamy możliwości sprawdzić. Hadzio jest przeuroczym zmarzlakiem, ponieważ jest bardzo chudziutki, ale nadrobimy kilogramy! W domu tymczasowym nazywany jest "księciuniem". Póki co szczepimy oraz czekamy na USG, bo Hadzio jest wnętrem. Po ustaleniu umiejscowienia jąderka zostanie on wykastrowany i tym samym będzie gotów do adopcji. Hadzio będzie fajnym kompanem dla nowej rodziny, bo naprawdę zapowiada się rewelacyjnie! Na razie zachęcamy Was do śledzenia jego losów oraz do wsparcia go karmą oraz środkami na pokrycie szczepień, badań i kastracji. Psiak aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Hadzio 1 Hadzio 3
Hadzio 4 Hadzio 5
Hadzio 6 Hadzio 7

18.02.2021 Rozpoczynamy poszukiwania domu stałego dla Hadzia, który okazał się mega fajnym psem! W mieście odnajduje się wzorowo. Nie straszny mu miejski gwar i samochody i autobusy w dużych ilościach. Bez problemu towarzyszy swojej opiekunce w codziennym spacerze do pracy z Żoliborza aż do Centrum. Nie interesuje się mijanymi psami, do dzieci wykazuje ogromną radość i merdanie ogonem. Fajny pies dla aktywnej osoby, mieszkającej nawet i w centrum miasta. Hadzio w domu jest grzeczny, nie ma problemów z wyciszaniem się czy ze zbędnymi emocjami. Ładnie zostaje sam pod nieobecność opiekuna. Hadzio jest już wykastrowany, zaszczepiony i gotowy na adopcję! Nasz księciunio szuka pałacu, bo na taki zasługuje!  Osoby, które szukają fajnego aktywnego psa i mają chęć poznać łaciatego księciunia - zapraszamy do kontaktu: tel. 501 797 018 lub mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Hadzio aktualnie mieszka w Warszawie.

Hadzio 8 Hadzio 9

 


 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)