Mila m2

MIŁA Złoty Bull

w typie amstaffa, wiek ok 13 lat.

Wygląd: w rudo-białe łaty.
Charakter: wspaniały charakter, przyjazna dla każdego.
Zdrowie: duże problemy ortopedyczne, niewydolność nerek.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Miła to około 13-letnia seniorka w typie amstaffa. Została znaleziona w okolicy Kielc. Nie wiemy, czy komuś zaginęła, czy została celowo porzucona z powodu wieku i chorób. Sunia trafiła do schroniska w Nowinach, które po badaniach i diagnozie niewydolności nerek postanowiło nam ją przekazać do domu tymczasowego. Miła zamieszkała w okolicy Warszawy w domu tymczasowym. Bez problemu odnalazła się w nowym miejscu, szybko się wpasowała w stado psio- kocio-ludzkie. Z uwagi na jej przewspaniały charakter i osobowość nazwaliśmy ją właśnie Miła. Obecnie jesteśmy przed diagnostyką. Umówiliśmy sunię na wizyty do nefrologa, okulisty, kardiologa i na USG, aby móc ocenić jej stan zdrowia. Miła jest wyjątkowo leciwą seniorką. Całe dnie śpi, nóżki już ledwo dają radę, ma trudność w chodzeniu po schodach. Mamy nadzieję, że otworzymy przed nią złotą jesień, damy na koniec przewspaniałe spokojne i pełne opieki życie. Póki co apelujemy do Was o wsparcie na jej leczenie oraz o karmę w puszkach typu Renal (dedykowaną psom chorym na nerki).
Dane do przelewów:
ul. Żwirki i Wigury 47/16, 02-091 Warszawa
Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Koniecznie z dopiskiem: DAROWIZNA MIŁA

Mila1 Mila2 Mila3
Mila8 Mila12 Mila13

27.08.2021 Miła jest już po pierwszej wizycie u weterynarza. Z początku pannica była mocno zestresowana (absolutnie bez agresji, ale sparaliżowana strachem) jednak po podaniu szprotek ukazało się drugie, spokojne i zadowolone, oblicze bulla. U Miłej pani doktor potwierdziła diagnozę przewlekłej niewydolności nerek II stopnia. O rokowaniach na razie nie możemy rozmawiać, zobaczymy jak wypadną badania kontrolne, które mamy zalecone za 14 dni. Póki co Miła pozostaje na karmie Renal (zalecona mokra, aby suczka była bardziej nawodniona), oraz na suplementach Flora Balance, Renalvet oraz kwasach Omega 3. W międzyczasie musimy wykonać badanie moczu do dalszej diagnostyki. Koszt dzisiejszej wizyty oraz leków to 432 zł. Jeśli ktoś z Was miałby chęć wesprzeć skarbonkę Miłej, będziemy niezwykle wdzięczni.