Coco m2

COCO

amstaff, wiek 12 miesięcy.

Wygląd: rudy, białe duże znaczenia.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: bardzo duże problemy ze skóra, w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Coco to roczny, rasowy amstaff, którego stan skóry jest tak fatalny, że od kilku miesięcy, jego codzienność to ból, krwawiące rany i świąd. Dzięki Biance, która zaoferowała pomoc w postaci domu tymczasowego, mogliśmy wspólnie dać szansę Coco na nowe życie. Przed przyjazdem psa, liczyliśmy się z tym, że Coco może być w kiepskiej kondycji, ale to, co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Psiak ogromnie cierpi, unika leżenia na brzuchu, bo ten to jedna wielka, gorąca, sącząca się rana. Nie jest w stanie spokojnie spać, bo ze snu wyrywa go świąd, Coco drapie się niemalże co chwilę. Nie jest chętny do spacerowania, bo jego łapy również zaatakowała choroba. Nie ma co ukrywać, skóra Coco śmierdzi okrutnie. I serio, kłaniamy się Biance w pas, bo wiemy, że nie będzie łatwo. Od razu stawiliśmy się u dermatologa. Pobraliśmy zeskrobiny, wymazy, krew do badań. Niezwłocznie zabezpieczylismy Coco w Apoquel, środki do kąpieli, maści i antybiotyk, by jak najszybciej spróbować ulżyć temu wykończonemu ciałku. Przed nami ogrom diagnostyki i masa zabiegów pielęgnacyjnych. Mamy ogromną nadzieję, że zdołamy sprawnie przywrócić komfort życia Coco i wlać nieco radości w jego smutne młode życie. W tym miejscu, prosimy Was ogromnie, wesprzyjcie leczenie Coco i kibicujcie, by poprawa jego stanu nastąpiła szybko! Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Coco rzeczowo, to na tą chwilę bardzo nam się przyda: karma Grain Free jagnięcina z batatmi i miętą, suplementy na skórę Dermanor, szampon Atop7, płyny do prania i płukania Lovela i miękki zabezpieczający kołnierz. Kontakt z nami: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Może też pomóć wpłacając datek na:
ul. Żwirki i Wigury 47/16, 02-091 Warszawa
Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463