Fuks m2

FUKS

mix amstaffa, wiek ok. 9 tygodni.

Wygląd: w biało-czarne łaty.
Charakter: ezolutny, wesoły, kochający ludzi.
Zdrowie: bardzo zachudzony i zaniedbany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Fuks to mix po mamie amstaffce w wieku 9 tygodni. Został znaleziony na ulicy, błąkający się koło drogi, maleńki, przestraszony, zaniedbany na tyle, że niezwłocznie umieściliśmy go w szpitaliku przy klinice weterynaryjnej. Lekarze przeprowadzili podstawowe badania krwi, kału, zrobili USG. Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że słaby stan maluszka był wynikiem ludzkiego zaniedbania. Fuks jest bardzo chudziutki, widać mu kości a kondycja sierści pozostawia sporo do życzenia. Przed nim dokarmianie, odrobaczanie, szczepienia, i chipowanie. Prze pierwsze dni w domu tymczasowym malec snuł się jak cień. Dziś, kiedy zaczyna wracać do zdrowia i formy, z radością obserwujemy jak przemienia się w fajnego szczeniaka. Mądrutki, uważny, rezolutny i coraz weselszy. Gonienie za zabawką zaczyna sprawiać mu radość, gryzienie gryzaków fajnie wypełnia czas. Z naszych obserwacji wynika, że Fuks nie boi się miasta. Potrafi spacerować na smyczy, z psami ma ładny kontakt. Najmilsze w nim jest to, że Fuks to wyjątkowy przytulak. Taki na maxa. Wtula się w ciało człowieka i momentalnie odpływa. Śpi też najchętniej z człowiekiem u boku. Dla Fuksika szukamy ciepłego, troskliwego i kochającego domu. Ten szczeniaczek miał wyjątkowo zły start. Odwiedzając go w domu tymczasowym mieliśmy łzy w oczach, gdy zobaczyliśmy jakie mizerne ma ciałko, jaki jest kruchutki. Wiele mu brakuje do wypasionego, mniamuśnego szczeniorka, ale doprowadzimy do tego. A później znajdziemy mu rajskie miejsce. Obiecaliśmy mu to, w piekle ten maluszek już był. Fuks obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Fuks 1 Fuks 3 Fuks 6
Fuks 7 Fuks 9 Fuks 11

01.04.2023 To nie jest zdecydowanie Prima Aprilis. Do do własnej chatki przeprowadził się najmniejszy okruszek fundacyjny Fuksik. Typek, który rozkochiwał w sobie każdego. Odzew o jego adopcję był naprawdę spory i zgłosiły się fajne domy. Więc nie ukrywamy, że mieliśmy dylemat komu powierzyć ten skarb. Beata i Maciej, to oni dziś spacerują z Fuksikiem, a właściwie już Bąblem po Warszawie, będąc nowymi i dumnymi opiekunami. Fuks wcale nie fuksem trafił na super ludzi. Wierzymy, że dzięki temu wyrośnie na mądrego kompana do tańca i do różańca. Dziękujemy Wam za otworzenie swych serc i domu na psiaka z fundacji. Fuksie vel Bąblu, rośnij zdrowy i czerp z życia garściami, bo masz fajnych ludków u boku. Beata, Maciej, witajcie w FAMILY AST!