Zeta male3

ZETA Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 11-12 lat

Wygląd: biała, w rude łaty.
Charakter: łagodna, zgodna z innymi zwierzetami.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na pokładzie Fundacji AST witamy Zetę, Złotą Bullkę w wieku 11 lat. Sunia została oddana przez właścicieli.
Zetka to cudna pannica, bardzo łagodna, zgodna ze zwierzętami. Obecnie przebywa w domu tymczasowym u Agnieszki od adoptowanej od nas Monti.  Przed nami pełna diagnostyka i badania. Zetka ma spore problemy z chodzeniem. Po usunięciu guza w 2014 roku (jeszcze przed adopcją) nie była u weterynarza ani razu - nie miała żadnych badań kontrolnych czy chociaż szczepień. Dziś ma kolejne guzy, dlatego badania są konieczne, aby lekarze mogli podjąć decyzję jak najlepiej pomóc temu psu.

Kochani, do Was mamy apel o pomoc finansową i karmę dla suni. Może ktoś ma ochotę podarować worek na start, np. Brit Care Senior? Albo wspomóc Zetę groszem, bo badania jak to zawsze, nie będą tanie.
Z dopiskiem DAROWIZNA ZETA

Zeta 1 Zeta 4 Zeta 6 Zeta 2 Zeta 3

22.06.2017 Zeta odwiedziła dr Marcińskiego w celu badania USG. I jakie było nasze zaskoczenie, kiedy doktor powiedział, że macica i jajniki są obecne. Bo wcześniej dostaliśmy informację, że jest wysterylizowana. Niestety jak się okazało, wysterylizowana nie jest, a na śledzionie ma guz. Ma też, co już było wiadomo wcześniej guzy na listwach mlecznych. Dlatego umówiliśmy Zetę do neurologa, który oceni jej stan i da nam zielone bądź czerwone światło do jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Zeta ma problemy z chodzeniem, „buja ja na boki:, dlatego musimy zdiagnozować problemy kręgosłupowe (i to bardziej właśnie u neurologa niż ortopedy) tak by było wiadomo, czy można sunię położyć na stole (rozciągnięta pozycja oraz narkoza czasem bardzo źle wpływają na problemy wynikające z kręgosłupa)
Kochani, zapowiada się, że Zetka jest psiakiem skarbonką. Apelujemy do Was o wsparcie na leczenie.
z dopiskiem DAROWIZNA ZETA

Zeta 8 Zeta 9 Zeta 10

09.08.2017 Zetka przeszła u nas szereg badań, w tym USG, RTG i wizytę neurologiczną. Z uwagi na poważny stan śledziony i jej bardzo zły obraz w USG, zdecydowaliśmy się na zabieg jej usunięcia – sunia trafiła na stół w bardzo dobre ręce chirurga dr Kraszewskiego z Vetcardii. Nie było żadnych niespodzianek, operacja usunięcia śledziony się powiodła, udało się także Zetę przy okazji wysterylizować. Dzięki przetoczonej krwi, sunia czuje się naprawdę dobrze. Co ze względu na jej wiek, bardzo nas cieszy!
Dziękujemy wszystkim tym, którzy dorzucili grosik do operacji, nieśmiało prosząc Was nadal o pomoc.

19.10.2017 Dziś prosimy trzymać kciuki za Zetę. Sunia ma konsultacje chirurgiczna i prawdopodobnie od razu operację usunięcia guzów na listwie mlecznej i biopsję z guza z karku. Nasza Zeta, pomimo lipnego zdrowia jest okazem energii, miłości i dobra! Jesteśmy stale pełni podziwu za jej otwartość na świat.
I parę słów od tymczasowej opiekunki Agi:
Zeta to naprawdę złoty bull. Spokojna, kocha wszystko i wszystkich. Jest jak szczeniak w 11-letniej skórze, cieszy się zarówno z obecności ludzi jak i psów. Uwielbia też bawić się piłkami i patykami, choć to niestety trzeba jej trochę ograniczać, bo łapki nie nadążają za temperamentem i humorem. Zeta lubi spać do południa a chrapie przy tym jak porządny ttb, rozumie wszystko co się do niej mówi, nie jest nachalna, grzecznie i ładnie czeka na jedzenie. Słowem anioł, nie pies.”

Zeta 12 Zeta 14 Zeta 15
Zeta 17 Zeta 18 Zeta 19

28.11.2017 Nadal szukamy domu dla naszego psiego anioła, najlepszego czworonoga, jaki od dawna się u nas pojawił pod kątem charakteru. Liczymy, że nowy opiekun pokocha i doceni ją jak my! Marzy nam się, aby Zeta spędziła święta wśród swojej rodziny. Zeta jest sunią w typie amstaffa w wieku 11-12 lat. Jaki ma charakter? Złoty! Jest łagodna do ludzi, w tym dzieci, nie ma problemów w relacjach z psami, z kotami. Obecnie mieszka z sunią amstaffką i 2 dzieci. Zetunia jest sunią domową, ładnie zostaje sama, trzyma czystość, nie szczeka. Pięknie znosi podróże autobusem, samochodem. Bez problemów i stresów odnajduje się w nowych warunkach.
Ideał!
Sunia w fundacji przeszła zabieg usunięcia listw mlecznych z uwagi na małe guzki, cykl rehabilitacji mającej na celu wzmocnienie starego kręgosłupa oraz sterylizację. Na dziś jest w pełni gotowa na przeprowadzkę - wprost w kochające ręce. Zeta przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Domu szukamy w całej Polsce.
Kontakt: tel: 501 797 018 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.