Wera 2

WERA
amstaffka, wiek 14 miesięcy (urodzona 28.11.2016)

Wygląd: ruda, z małym białym znaczeniem
Charakter: urocza, łagodna do ludzi i zwierząt, grzeczna. 
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Piaseczno koło Warszawy
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Wera to 14-miesięczna amstaffka, urodzona 28.11.2016. Trafiła do naszej fundacji po zrzeczeniu przez właściciela, z powodu wyjazdu za granicę.  
Wera jest urocza, uwodzi charakterem i urodą. Jest bardzo łagodna do ludzi, w domu tymczasowym mieszka z malutkim dzieckiem - początki są bardzo obiecujące. Do psów nie wykazuje agresywnych czy negatywnych zachowań. Zarówno małe jak i duże psy są jej przyjaciółmi. W domu tymczasowym zamieszkała z dwoma kotami. Pomimo, iż wcześniej nie miała z takowymi kontaktu, wszystko jest na dobrej drodze do pełnej zgody. Wera jest sunią dość uległą i karną. Spacery z nią nie są kłopotliwe. Nie ma póki co zbytnio kondycji, więc dość łatwo zaspokoić jej potrzeby ruchowe. Wera ma też trochę nadwagi, więc przed nami odchudzanie.
Pragniemy ogromnie podziękować Karolinie i Adamowi, rodzicom małej Zosi, że postanowili podarować Werce dom tymczasowy. A jest pierwszy krok, abyśmy mogli pomagać kolejnym bezdomnym czworonogom.

Wera 1 Wera 4 Wera 3

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)