Gapa 2

GAPA
amstaffka, wiek ok. 3 lata

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: bystra, wesoła, energiczna.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdynia
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 603 341 380, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Gapa to 5-6-miesięczna sunia w typie amstaffa, znaleziona na terenie ogródków działkowych w Trójmieście. Dzięki sprawnej akcji wolontariuszy trójmiejskiego oddziału oraz panów, którzy nie pozostali obojętni na los wystraszonego szczeniaka,  mała trafiła do awaryjnego domu tymczasowego w Gdańsku, zamieszkała z Szermanem i Ruby.
Gapa jest szczupła i wysoka. W pierwszym kontakcie lekko lękliwa, ale bardzo szybko się przełamuje i otwiera. Przyjazna wobec ludzi, bez problemu pozwala dotykać łap, brzucha, karku. W emocjach skacze na człowieka, ale stosunkowo łatwo to zachowanie skorygować.
Z charakteru - szalona małolata, roztrzepany, energiczny dzieciak.  Do psów pozytywna, ale trochę namolna - chce się bawić i zaczepia. Ładnie chodzi na smyczy, nie ma problemu z ruchem ulicznym.
Gapa jest bardzo bystra. Już przy drugim spacerze doskonale wiedziała, do którego budynku powinna się kierować. "Siad" także załapała błyskawicznie - być może znała komendę już przed tułaczką i trzeba było ją tylko odświeżyć. Jedynym mankamentem jest to, że zdarzają się jej toaletowe wpadki. Gapa to naprawdę bardzo fajny i bystry szczeniak.

Gapa 1 Gapa 3

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)