Buddy 7

BUDDY
staffik, wiek 7 lat

Wygląd: czarnym, w białe łaty.
Charakter: wesoły, przyjazny dla ludzi i zwierząt, grzeczny.
Zdrowie: zdroway, zaszczepiony, zachipowany,.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdynia.

Buddy to 7-letni staffik. W fundacji zawitał tydzień temu, dość spontanicznie, bo jego właściciel wyjechał za pracą, nie mogąc zabrać psa ze sobą, a termin opieki w Polsce nieubłagalnie dobiegał końca. Buddy zamieszkał w domu tymczasowym w Gdyni, u Jędrzeja, dzięki któremu cała błyskawiczna akcja była możliwa!
Po tygodniu obserwacji, Jędrzej mówi o Buddym w samych superlatywach! Buddy jest psem mieszkaniowym, grzecznie zostającym w domu pod nieobecność właściciela. Jak to staffik, jest wiecznie uśmiechnięty, rozmerdany, gotowy do zabawy. Elegancko spaceruje na smyczy, puszczony na lince ładnie się pilnuje. Zna podstawowe komendy, a nowych typu „równaj”, „noga” chętnie i szybko się uczy. Nie straszny mu gwar, hałas, ruch uliczny. Podróże samochodem początkowo budziły wiele emocji, ale z każdą kolejną wycieczką jest coraz lepiej. Buddy jest niesamowicie pozytywnym psem, nie ma żadnych problemów w kontaktach z dziećmi, stara się być delikatny i uważny. Nie ma problemów także w relacjach z innymi psiakami, na koty zaś kompletnie nie zwraca uwagi.

Buddy 1 Buddy 2 Buddy 3 Buddy 4

10.09.2018 Czas na kolejny wrześniowy Happy End! Do grona szczęśliwców dołączył staffik Buddy. Należy on do tych psich farciarzy, którzy podbijają serca swoich domów tymczasowych i tym właśnie sposobem, Buddy oficjalnie zostaje u Jędrzeja. Jędrzej zyskał fantastycznego kumpla, a Buddy wspaniałego przewodnika. Buddy trafił na DT do Jędrzeja w drodze szybkiej akcji pomocowej, miał słabą kondycję i nadmiar kilogramów. Dziś to nie ten sam pies, wiedzie typowo staffikowe, aktywne życie. Ma świetną formę, jest lżejszy o kilka kilogramów, hasa po lesie, spaceruje, podróżuje, korzystając z życia na maksa! Jędrzej, dbaj o chłopaka i prowadź niezmienne za łapę przez świat. My, w tym miejscu życzymy Ci wielu wspólnych lat w zdrowiu z Buddym i witamy Cię z radością w naszej Family AST!

Buddy 8

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)