Ami male2

AMI Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 12 lat

Wygląd: ruda, pręgowana, posiwiała
Charakter: grzeczna, wpatrzona w człowieka.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Świdnik.

Ami to ok. 12-14 letnia sunia w typie amstaffa lub też niedużego molosa, która szuka domu na jesień życia. Ami przebywa pod opieką Fundacji AST i liczy, że los się jeszcze do niej uśmiechnie i trafi do adopcji.
Ami jest bardzo grzecznym psem, domowym, miejskim. Nie wykazuje cech lękliwości, czy agresji. Jest grzeczna, stabilna, normalna. Jest nauczona życia w mieszkaniu w bloku. Grzecznie zostaje na 8 h jak opiekun idzie do pracy, nie szczeka, nie załatwia się w domu, po prostu śpi.
Do ludzi Ami jest kochana. Nie ma w niej agresji. Mieszkała kilka lat w domu z dziećmi. Kontakt z człowiekiem sprawia jej ogromną przyjemność. Zalecamy dla niej dom bez innych zwierząt, bo z tymi sunia się średnio dogaduje. Na dworze jest dobrze, ale w domu już gorzej.
Ami jest starszą sunią, ma problemy z wchodzeniem po schodach, szukamy dla niej więc domu z ogródkiem lub mieszkania w bloku z dostępem do windy lub np. na parterze.
Ami obecnie przebywa w Świdniku. Domu szukamy dla niej w całej Polsce.

Ami 6 Ami 7 Ami 9

12.05.2016 Naszej kochanej babci Ami w ostatnim czasie urósł na nodze guz. Przyrost był tak szybki, że mimo jej podeszłego wieku, weterynarz dał nam wskazanie do operacji. Sunia przeszła wszelkie badania (RTG, USG, badania krwi) i wylądowała na stole operacyjnym. Chirurg wyciął guz oraz 6 innych narośli na ciele i usunął kamień nazębny. Aktualnie czekamy na wyniki histopatologiczne bo guz ma podejrzenie w kierunku mastocytomii.

Ami 26

A co poza tym? Ami, jak wiecie, przebywa w DT, ale ma coraz większą trudność z wchodzeniem po schodach. Poszukujemy dla niej cały czas domu stałego -  idealnie jakby to był dom z ogródkiem lub mieszkanie z windą / na parterze.  Obecny DT nosi Ami, ale jest to trudne (sunia waży 33 kg), dodatkowo uwłacza to godności starszej pani i widać, że nie czuje się z tym komfortowo.
Dla Ami poszukujemy domu, najlepiej bez innych psów, albo z możliwością rozdzielenia i spokojnego poznawania psiaków ze sobą. Oraz opiekunów kochających, cierpliwych i dbających, którzy potrafią docenić obecność starszego psa.

Ami 35 Ami 30 Ami 28
Ami 27 Ami 24 Ami 21

31.07.2016 Nasze oczko w głowie - najpiękniejsza Złota Bullka Ami zostaje na stałe w domu tymczasowym u Dony! Tak, tak, wiele osób to przeczuwało! Ami nadal będzie wielorybem noszonym na rękach po schodach, nadal będzie mieszkać pod tym samym adresem i nadal będzie prowadzić rozmówki z Doną. Nic się nie zmienia, kochają się tak samo! Oby jak najdłużej. Dona, pięknie dziękuję Ci za dom dla mojej ulubienicy. I za kolejną, jakże cenna pomoc dla naszego fundacyjnego psa.

15.10.2017 Dziś przekazujemy wam bardzo smutne wieści. Za Tęczowy Most odeszła jedna z najbardziej ukochanych Zlotych Bullek jaką dane nam było poznać - Ami.  Ami trafiła do nas, a właściwie do domu tymczasowego u Dony w 2015 r,  zabrana ze schroniska w Bytomiu. Dała nam się poznać jako wspaniały, dostojny i stabilny pies. Sunia szybko zawładnęła sercem Dony i została na u niej stałe. I tak sobie dziewczyny dzieliły złe i dobre chwile. Ami u Dony miała raj, była wręcz noszona na rękach i dostawała co najlepsze. Dziewczyny miały siebie, a to najważniejsze w duecie pies - człowiek. Ami odeszła sama, we śnie. Zdecydowała, że to jej czas.
Ami, mamy nadzieję, że dołączyłaś do grona szczęściarzy tam na górze i dziś merdasz radośnie ogonem wraz z nimi. Dbaj o Donę, bo to wartościowa dziewczyna.

22339242 1691109260963060 8731720402461474551 o

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)