KWIECIEŃ 2012
Charon_male1DARCZYŃCY KWIECIEŃ 2012

Tadeusz Drabarek, Marta Bąbka, Władysław Liszewski...

Tadeusz Drabarek, Marta Bąbka, Władysław Liszewski, Wojciech i Paulina Godlewscy, Lidia Bronowska, Joanna Firlej, Aleksandra Kostańska, Katarzyna Wydrycka, Jarosław Florek, Maja Stelmaszczuk, Kamil Więcek, Joanna Gryń, Sławomir Kowalczyk, Lidia Woźniczko, Michał Nowak, Sonia Ławicka, Ewa Brzezińska, Urszula Sura, Justyna Grewling, Joanna Woźniczko, Barbara Karbowiak, Teresa Zatoń, Joanna Jaskólska, Joanna Zielińska, Tomasz Jendryczka, Agata Olewska, Jagoda Poncyliusz, Dorota Płachta, Danuta Romanowska, Katarzyna Zdybel, Karolina Jońska, Małgorzata Lewandowski, Ewa Wachowska, Jolanta Marcinkiewicz, Marzena Hippe, Małgorzata Skorynkiewicz, Piotr Tabachowicz, Julita Pionke, Radosław Linette, Jacek Nowak, Alina Łuczak, Joanna Zielińska, Ewa Wypych, Wojciech Tutak, Agnieszka Danielak, Wioletta Wachowicz, Natalia Złomańczuk, Jolanta Sopniewska, Marek Ożóg, Bartłomiej Kasprowicz, Anna Bobowicz, Katarzyna Fiutko, Urząd Pocztowy Kisleice, Edyta Godlewska, Joanna Skibińska, Marcin Guzik, Anita Nawrocka, Małgorzata Latosińska, Monika Zalewska, Paulina Fiedorowicz, Katarzyna Nowińska Brońska, Angelika Lewandowska, Barbara Jezierska, Piotr Gdowik, Katarzyna Żelechowska - Szczawińska, Karolina Krekora, Karolina Jońska, Sara Jendyczek, Lidia Chrzanowska, Bożena Małek, Klaudia Czempka, Ewa Mąka, Anna Banaszewska, Sylwia Piątek, Urszula Trzcińska - Stepień, Katarzyna Nowińska, Kornelia Wojtczak, Magdalena Piecuch, Kamil Skarzyński, Sławomir Narkowicz, PayU Allego, Maria Białoskórska - Żurek, Małgorzata Śliwowska, Małgorzata Tynelska, Maria Dalechna, Sergiusz Pawlak, Joanna Meyer, Magdalena Buller, Marta Szczepańska, Marcin Jarosławski, Ewelina Owczarczyk - Gurowska, Danuta Romanowska, Michał Stelmach, Klub Sportowców Walki Alliance, Sylwia Kaliga, Kamila Kistela, Jacek Broński, Aneta Berkan, Katarzyna Wrzesińska, Joanna Janicka, Katarzyna Sławska, Kamila Kućko, Aleksandra Dasiewicz, Małgorzata Skorynkiewicz, Katarzyna Paradowska - Pawelska, Iwona Pancer, Tomasz Penza, Paulina Hoppel, Małgorzta Boruc, Karolina Jońska, Justyna Grewling, Paweł Cielak, Daria Garniec, Michał Stelmach, Magdalena Armatowska, Paulina Cieślik, Dariusz Guba, Olga Kowalska, Monika Mazurek, Adam Doroziński, Magda Kotnowska, Robert Kantor, Katarzyna Szymańska, Alina Krzeszowska.

Na konto fundacji w dniach 1.04.2012 do 30.04.2012 wpłynęło: 8 294,24 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.04.2012 do 30.04.2012 wyniosły: 10 242,90 zł.