LISTOPAD 2012

miniaturka1DARCZYŃCY LISTOPAD 2012

Jarosław Florek, Lidia Woźniczko, Ewa Gorycka...

Jarosław Florek, Lidia Woźniczko, Ewa Gorycka, Agata Olewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Magdalena Piecuch, Maja Stelmaszczuk, Monika Zalewska, Monika Firlej, Michał Nowak, Aneta Kucharska, Tomasz Szot, Aneta Pietkiewicz - Sworowska, Katarzyna Zdybel, PayU Allegro, F.H.U. Agnieszka Trzeciak, Izabela Jamka, Henryk Kowalski, Tomasz Jendryczka, Alina Łuczak, Wojciech Tutak, Joanna Zielińska, Sylwia Mierzejewska, Katarzyna Chorążewicz, Agata Tober - Mokwa, Agnieszka Majba - Pochwat, Jacek Nowak, Anna Łakomiec, Magdalena Łukiewicz, Marzena Wiśniewska, Agata Stachowiak, Zbigniew Zdanowicz, Michał Zaborski, Katarzyna Kamińska i Cezary Cieślak, Grażyna Puka, Anna Bidacha, Agnieszka Jóźwiak, Irena Synowiec, Agnieszka Dziubek, Małgorzata Gierczyk, DELICO Sp. zoo, Sylwia Mierzejewska, Aleksandra Kostańska, Natalia Złomańczuk, Adam Michalski, Joanna Świrta, Maciej Wojciechowski, Izabela Mrozowska, Anna Kosz Bober, Joanna Meyer, Adrianna Borkowska, Slywia Herej, Kacper Borowiec, Paweł Burszewski, Grzegorz Drozdowski, Daniel Paczkowski, Małgorzata Boś, Aneta Dysierowicz, Paweł Wiśniewski, Agnieszka Rolak, Agnieszka Kosała, Sławomir Gogolewski, Iwona Filipkowska, Aleksandra Kępczyńska, Dorota Kowal - Jackowska oraz Jacek Jackowski, Marta Szczepańska, Anna Janowska, Radomir Oleśkiewicz, Katarzyna Jaworska, OTOZ Animals, Barbara Grzegorczyk, Katarzyna Zubowicz, Angelika Kamieńska, Agnieszka Wiatrowska, Monika Seweryn, Judyta Batorska, Dorota Płachta, Katarzyna Nowińska Brońska, Magdalena Abramczyk, Anna Kisielwska, Anna Gawdzik, Wioleta Ostrowska, Katarzyna Bujakiewicz, Magdalena Banach, Karol Schutz, Agnieszka Loboch, Agnieszka Faber, Adrianna Borkowska, Krzysztof Trela, Urszula Bruszewska, Małgorzata Dłużak, Elżbieta Bałka, Klaudia Januś, Eliza Piotrowska, Dominka Hachuła, Wioletta Wachowicz, Monika Dawid, Katarzyna Portanova, Łukasz Kwiatkowski, Elżbieta Bałka, Anana Pelc, Rafał Nurczyński, Natalia Nurczyński, Natalia Szalińska, Katarzyna Jaworska, Adam Łabaszczuk, Rafał Hamelik, Ilona Kaźmierska, Iwona Boboli, Estera Olejniczak, Kamila Slefarska, Alicja Kwarczyk, Katarzyna Zygas, Olga Boroch, Dominika Marciniak, Paulina Borys, Ewa Gorycka, Elżbieta i Stanisław Małkiewicz, Marta Cizio, Anna Gawdzik, Klaudia i Anna Łukaszewskie, Katarzyna Risińska, Karolina Skoczkowska, Adam i Anna Poloczek, Zofia Małkowska, Krzysztof Potrawiak, Klaudia Czempka, Maciej Rejnik, Małgorzata Skorynkiewicz, Urszula Bajorek, Małgorzata Gierczyk, Edyta Godlewska, Barbara Jezierska, Sergiusz Pawlak, Katarzyna Sobieszczyk, Kamila Wróblewska, Agnieszka Piechnik, Małgorzata Tynelska, Magda Kotnowska, Barbara Warzecha, Agnieszka Missior, Sylwia Gil, Maciej Siwko, Ewelina Jagiełło, Paweł Szyszkiewicz, Khystyna Vyshnevska, Aleksandra Olejniczak, Beata Wilk, Monika Zalewska, Jacek Broński, Olga Kowalska, Małgorzata Stępień, Edyta Dubińska, Dorota Zamojska, Svitlana Apal'Kova, Renata Szubert, Izabela Wachowicz, Paulina Pilut, Przemysław Olejniczak, Karol Morisson, Ewa Wieser, Marcin Manjak, Anna Łakomiec, Marek Prusinowski, Leisure Industry Group S.C., Sylwia Stępnikowska, Katarzyna Stachyra, Daria Grymel, Sandra Szafraniec, Aneta Kądziołka, Magda Kotnowska, Romuald Kasprzyk, Małgorzata Skorynkiewicz, Jakbu Manasterski, Karolina Cieślar - Kutny, Katarzyna Lubińska, Ewa Kuchta, Anna Gruszczyńska, Małgorzata Fryniarz, UP Gdynia, Krzysztof Cempiel, Kamila Kistela, Mirosława Karkowska, Sławomir Fojcik, Jadwiga Raczkowska, Roksana Foryś, Dagmara Kondracka, Ewa Lipka, Tomasz i Joanna Ćwiek, Lidia Staniewska, Ewa Gorycka, Jacek Nowak, Dorota Górska, Jacek Broński, Tomasz Penza, Ewa Pepłowska, Artur Budźko, Alina Krzeszowska, Anna Zajączkowska, Daria Garniec, Ewa Rorawska, Małgorzata Honc Krzyżanowska, Robert Kantor, Magda Kotnowska, Magdalena Tereszkiewicz, Bożena Płotka, Iwona Pancer, Henryk Kowalski, Małgorzata Zaleśna, Agnieszka Kondraciuk, Justyna Niebieszczańska - Tkaczuk, Jakub Lewandowski, Katarzyna Szymańska, Maja Stelmaszczuk, Adam Skrzypkowski, Magdalena Bogaj, Małgorzata Latosińska, Agata Grabska.

Na konto fundacji w dniach 1.11.2012 do 30.11.2012 wpłynęło: 16 087,56 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.11.2012 do 30.11.2012 wyniosły: 14 746,02 zł.