STYCZEŃ 2013

miniDARCZYŃCY STYCZEŃ 2013

Renata Brzozowska, Małgorzata Tomaszewska...

Renata Brzozowska, Małgorzata Tomaszewska, Maja Stelmaszczuk, Lidia Woźniczko, Wojciech i Paulina Godlewscy, Michał Nowak, Wioletta Wachowicz, Aneta Pietkiewicz - Sworowska, Jacek Nowak, PayU Allegro, Agata Olewska, Magdalena Kawacjuk, Dorota Płachta, Joanna Firlej, Magdalena Piecuch, Aleksandra Wawrynek, DELICO Sp zoo, Monika Kowalska, Jakub Lewandowski, Agnieszka Jóźwiak, Iwona Gołębiewska, Agnieszka Dziubek, Katarzyna Żukowska, Aleksandra Wójtowicz, Anna Dudzińska, Alicja Kokowska, Katarzyna Bujakiewicz, Natalia Jedlińska, Natalia Złomańczuk, Grzegorz Derengowski, Magdalena Abramczyk, Agata F. (nazwisko utajone na prośbę), Irmina Jamka, Paulina Zbroińska, Zuzanna Baron, Daria Kasperowicz, Pobranie 131 Warszawa, Piotr Tabachowicz, Adam Michalski, Alina Łuczak, Władysław Liszewski, Joanna Zielińska, Małgorzata Latosińska, Rafał Januszkiwiecz, Karolina Pilarczyk, Małgorzata Skorynkiewicz, Katarzyna Zdybel, Ewa Gorycka, Anna Kowalczyk, Marta Szczepańska, Dominika Hachuła, Magdalena Buller, Angelika Kaczyńska, Monika Konarska, Magdalena Łaborewicz, Jacek Nowak, Agnieszka Faber, Ewa Wachowska, Amanda Kisiel, Małgorzata Boś, Daria Garniec, UP Legionowo, DON-GOLO Daniel Bieniek, Mariusz Otto, Danuta Romanowska, Monika Strus, Bartosz Synowiec, Monika Matuszkiewicz, Katarzyna Pelc, Klaudia Czempka, Anna Nowacka, CEKCYN Pobranie, Marzena Kuchta, Natalia Jedlińska, Aleksandra Pizoń, Edyta Godlewska, Barbara Granat, Bożena Trzcińska, Andrzej Dłubała, Angelika Kaczyńska, Grzegorz Drozdowski, Sergiusz Pawlak, Jacek Bujnowski, Agnieszka Jóźwiak, Elżbieta Bałka, Dorota Górska, Waldemar Sobczak, Irena Synowiec, Aleksandra Olejniczak, Joanna Meyer, Klaudia i Anna Łukawskie, Agata Piętaszewska, Marta Kozica, Marta i Przemysław Król, Danuta Kubiak, Anna Piórowska, Barbara Jezierska, Anita Zawadzka, Mirosława Karkowska, Katarzyna Polańska, Irena Kuncewicz, Małgorzata Dębska, Svitlana Apal'Kova, Urząd Pocztowy Płock, Paulina Ciupko, Anna Jakubowicz, Ewa Gil, Jarosław Nogajski, Kamila Kistela, Hanna Owczarek, Renata Brzozowska, Michał Wikiera, Marta Gorbaczuk, Kazimierz Wójcik, Sylwia Gil, Magda Kotnowska, Małgorzata Lewandowska, Pobranie Stalowa Wola, Iwona Dabek, Zofia Makowska, Małgorzata Gradzińska, Maciej Mikołajczak, Alina Krzeszowska, Grażyna Kielar, Magdalena Kawacjuk, Robert Kantor, Adrianna Borkowska, Beata Sobiecka, Agnieszka Wiśniewska, Joanna Popowicz, Jacek Broński, Jakub Manasterski, Aleksandra Wójtowicz, Magdalena Glaza, SOLID-BUD Maciej Ryba, Ewa Rorawska, Anna Jarota, Piotr Sromirecki, Henryk Kowalski, Mateusz Madej, Magdalena Bogaj, Iwona Pancer, Magdalena Abramczyk.

Na konto fundacji w dniach 1.01.2013 do 31.01.2013 wpłynęło: 12 247,80 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.01.2013 do 31.01.2013 wyniosły: 20 175,66 zł.