MARZEC 2013

mini1DARCZYŃCY MARZEC 2013

Tomasz Żeberkiewicz, Małgorzata Latosińska...

Tomasz Żeberkiewicz, Małgorzata Latosińska, Ewelina Bobel, Wojciech i Paulina Godlewscy, Katarzyna Szymańska, Lidia Woźniczko, Irmina Jamka, Michał Nowak, Agata Stachowiak, PayU Allegro, Agata Olewska, Zofia Makowska, Aneta Pietkiewicz - Sworowska, Magdalena Abramczyk, Jakub Mendel, Grzegorz Drodzowski, Kamil Łopatowski, Joanna Zielińska, Joanna Firlej, Adrianna Pasławska, Krzysztof Puczyński, Joanna Smolarek, Alina Łuczak, Katarzyna Hordejuk, Katarzyna Zdybel, Joanna Konieczna, Daria Garniec, Dorota Płachta, Agnieszka Szczęśnik, Paulina Pilut, Bożena Lenkiewicz - Górska, Katarzyna Jarzęska, Jolanta Wargin, Piotr Dromirecki, Renata Brzozowska, Magdalena Deja, Bartosz Synowiec, Aleksandra Bryl, Mirosława Karkowska, Krzysztof Zembrzycki, Monika Raszkiewicz, Hanna Dudkowska, Tomasz Szot, Wioletta Wachowicz, Piotr Tabachowicz, Agnieszka Jóźwiak, Elżbieta Bałka, Zofia Makowska, Agnieszka Rolak, Agnieszka Jaczewska, Magdalena Palmowska, Małgorzata Skorynkiewicz, Adam Michalski, Paulina Osmoła, Elżbieta Prugar, Aleksandra Zawadzka, Izabela Matecka, Marcin Stacharski, Michał Śledzik, Jakub Lewandowski, Magdalena Dziurman, Anita Nawrocka, Agnieszka Antoniuk, Klaudia Czempka, Arkadiusz Kasprzyk, Marta Szczepańska, Aleksandra Ilejniczak, Anita Zawadzka, Sergiusz Pawlak, Agnieszka Rybicka, Marta Lipińska, Justyna Wenerska, Agata Piętaszewska, Urszula Kalinowska, Grzegorz Wdziękońska, Paweł Rejmanowski, Małgorzata Lewandowska, Beata Morgiewicz, Katarzyna Pelc, Grzegorz Sulima, Svitlana Apal'Kova, Natalia Złomańczuk, Robert Brodnicki, Agnieszka Faber, Dorota Zamojska, Dariusz i Lucyna Kowalik, Sylwia Gil, Iwona Kibic, Irena Synowiec, Agnieszka Jóźwiak, Daria Garniec, Alina Krzeszowska, Tomasz Kubacki, Ana Ziaja, Henryk Kowalski, Robert Kantor, Magda Kotnowska, Magdalena Hubicka, Marcin Pasterski.

Na konto fundacji w dniach 1.03.2013 do 31.03.2013 wpłynęło: 8 060,93 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.03.2013 do 31.03.2013 wyniosły: 10 864,70 zł.